Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio strasznie mnie denerwuje to, ze łatwo się wzruszam i to dosyć mocno ( 24 lvl niebieski pasek Here). Wzruszanie się, niby normalne nie? No ale np. Ostatnio prawie się praktycznie się kompletnie rozpłakałem w drodze do pracy No słuchałem piosenki o dość przygnębiającej tematyce, już nie wspomnę o filmach. Takie napady wzruszenia zaczęły się jakoś niedawno indosem ze nie mam jakiś ogromnych stresów w życiu, jestem raczej typem człowieka, który się niczym nie przejmuje. Czy ktoś może mi napisać co jest guurwa grane ? (,) #psychologia #przegryw #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mam tak w najbardziej dziwnych momentach, np. ogladanie koncertu jubileuszowego Maryli Rodowicz; filmiku jak brytole tańczą do Vengaboys - Boom, Boom, Boom, Boom; czytanie posta w związku ze śmiercią znanego alpinisty, którego nigdy nie spotkałam czy coś...
  • Odpowiedz
@Cynical_Matt: Ja jak skończyłem oglądać „Rodzine Soprano”, to przypadkiem trafiłem na odnośnik do YouTube z filmikiem stworzonym ku czci głównego bohatera serialu... praktycznie 40 min płaczu XD placze jak słyszę hymn polski (nie jestem narodowcem).
  • Odpowiedz
OP: Uczucia uczuciami, ale przecież to nie jest normalne, że nagle zalewam się łzami bo bohater piosenki, której właśnie słucham ma #!$%@? życie ! WTF, nigdy tak nie miałem. Co jest najdziwniejsze, najczęściej płacze w samotności, w oczach łzy a w głowie jedno wielkie CO JEST #!$%@? GRANE?! @rudawuda:

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling}
  • Odpowiedz
BiałkowyHultaj: A ja mam zupełnie w odwrotna stronę. Absolutnie nic nie jest w stanie sprawić abym się wzruszył. Mam 23 lata i ostatnio płakałem mając 5. Za mną dwa pogrzeby najbliższej rodziny i inne (dla większości przykre wydarzenia) a mi się nawet oczy nie zaszkliły. Mirku jak to robisz? Chciałbym znowu zapłakać bo nie pamiętam już jak to jest (,)

Zaakceptował: Asterling}
  • Odpowiedz
bebennizarlak: A ja mam zupełnie w odwrotna stronę. Absolutnie nic nie jest w stanie sprawić abym się wzruszył. Mam 23 lata i ostatnio płakałem mając 5. Za mną dwa pogrzeby najbliższej rodziny i inne (dla większości przykre wydarzenia) a mi się nawet oczy nie zaszkliły. Mirku jak to robisz? Chciałbym znowu zapłakać bo nie pamiętam już jak to jest (,)

Zaakceptował: Asterling}
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania Skoro tak nie miałeś nigdy to coś się zmieniło. Ja bym tego nie bagatekizowal. Może mieć to jakaś przyczynę. Od zaburzeń hormonalnych do guza mózgu. Wiec radziłbym się tym zająć.
  • Odpowiedz