Wpis z mikrobloga

Eloszka ekscelencje mirkowicze i mirabeleczki :D taka informacja tylko, #wykopjointclub i #wykopbongoclub nie służo zdrowiu... wczoraj wracałem z bonia i tak sie #!$%@? na głupi ryj na schodkach, że na ten moment dopiero co wróciłem z #sor i mam skręcony i naderwany staw skokowy i #!$%@? :( od 11 czekałem u zrogowaciałego lekarza który dopiero o 15 raczył mnie poinformować że mimo urazu on bagatelizuje sprawę i kazał (grzecznie) #!$%@?ć na SOR dopiero tam mi poskładali gire :( pytanie, jak #!$%@? lekarzowi, ktory mnie 5 godzin trzymał żeby powiedzieć ze on ma limit pacjentów wyczerpany ( mimo obowiązku chociaż przebadania pacjenta z urazem) żeby wysłać na sor bo był leniwą #!$%@?ą, ?( nie bd go #!$%@? bo ja to nie #mikrokoksy a raczej #stulejmen i #przegryw mimo ze mógłbym) mam w wupisie ze szpitala przez lekarza chirurga napisane że poważna destrukcja kostki została olana przez tego cwelka, i ten z soru lkarz kazał mi pocisnac tego z przychodni co mnie zlał, co mam zrobić żeby mu tak poszło w pięty że ja nawet nie? Bo nawciskałem mu i powiedziałem co o nim myślę ale ze ze mnie #przegryw i #obsranadoopa to dopiero po wyjsciu z gabinetu i zamknięciu drzwi. Jesli ktokolwiek cokolwiek zrozumiał z tego bełkotu to dawać #realtalk pocski a zapewniam ze jutro będę nagrywał jak mu cisne ( lekarz z sor ten spoks i gitara siema kazal mi sie z papierkiem od niego zarejestrowac do tego z przychodni zeby na sile i za karę on zajął sie hospitalizacją mej nogi) dodam tylko że giry mi w pracy są potrzebne jako że jestem starszym pracownikiem obsługi produkcji to nadzorujac wszystkich roboli na linkach musze biegać po 10-15 km dziennie i musi sie mną zajac żebym max do poniedziałku chodził ale i żeby #!$%@? dojechać. :D
  • 11
  • Odpowiedz