Wpis z mikrobloga

@michalinka123 Dzieci lvl 15-16 uczą się jeździć komunikacją. Siadają na ziemi, nikt nie mógł przejść, nie reagowali na uwagi wychowawcy bo "to wolny kraj mogę sobie siedzieć gdzie chce". Zaczepiali ludzi jakimiś głupimi tekstami typu "hehehe ładne ma Pani lakierki hehehe z lumpeksu hehehe chyba uslyszala". Kłócili się z jakimś dziadkiem który zwrócił uwagę. Byli bardzo głośno. Wychowawczyni przestała w pewnym momencie reagować. Nie rozumiem po prostu czemu skazywać na to ludzi
@CigarettesAfterSex Dzieciaki zawsze są pod opieką opiekunek, mogłaś podejść i zwrócić uwagę jeśli przeginali. Mogłaś też wysiąść i przesiąść się do innego składu, ewentualnie pojechać późniejszym jeśli to był taki dyskomfort. Wybrałaś kontynuowanie jazdy i żale na wykopie?
@Wallther Może "wykopowa księżniczka" jak to uznałeś nie chce jechać z bandą rozjuszonych bachorów nieposiadających za grosz kultury i szacunku dla osób chory/w ciąży albo po prostu osób starszych? Już mój pies jest o wiele grzeczniejszym stworzeniem ( a nie należy do takich ) niż ta banda dzieciaków.
Chcesz przykład? Jechałem ze szpitala, odprowadzała mnie moja dziewczyna, miałem skręconą kostkę i stopę w gipsie, chodziłem o kulach, jakież to ja mam szczęście,
@michalinka123 Ludzie kur**? Plebs bez kultury i wychowania. Nie żebym Ci życzył źle, ale ciekawi mnie jak ty byś się czuła z noga w gipsie i 13 latkiem mówiącym Ci "#!$%@?" mimo, iż jesteś starszy i masz nogę w pieprzonym gipsie. A kto mi ustępuje miejsca? 60-70-letni dziadek #!$%@? który wysiadł na przystanku razem ze mną.

Gdybym bachora porównał do zwierząt, obraziłbym mojego psa.
Ale jak u Ciebie 13-latek mówiący "#!$%@?" to