Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, sprawa jest. W pracy kolega z którym pracujemy na jednym stanowisku nie wylogował się już kolejny raz z GaduGadu. Wcześniej grzecznie wylogowywałem i nie patrzyłem na wiadomości, wiadomo prywatność. Jednak coś mnie podkusiło dzisiaj i przeczytałem jedną, drugą wiadomość, potem mu przegrzebałem archiwum. #!$%@? napiszecie. Ale okazuje się że zdradza swoją dziewczynę, z którą mieszka, z 2 a może nawet 3 innymi kobietami na raz. Niby nie mój interes, ale strasznie #!$%@? zachowanie. Skąd mam pewność, że faktycznie do czegoś doszło? Otóż niedawno wybiegł z pracy godzinę wcześniej prosząc żebym go zastąpił, a to pokryło się z wiadomością od jego kochanicy, że


Do tego było mnóstwo jednoznacznych wiadomości, umawiania się na seks pod nieobecność męża itd.
A no właśnie, warto wspomnieć, że dwie z tych trzech to mężatki, mają dzieci.
Porobiłem screeny rozmów, mam je schowane zaszyfrowane. Teraz pytanie, konfrontować się z nim i powiedzieć mu że wiem i jest #!$%@?, czy screeny do jego dziewczyny z protonmaila wysłać? Minusem konfrontacji jest to że pracujemy razem na codzień i to może delikatnie mówiąc popsuć nastrój w dziale. Doradźcie ()
#zwiazki #zdrada #logikaniebieskichpaskow #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 29
  • Odpowiedz
@cysia: A, bo bym zapomniał - ja też ciągle korzystam z gg :) Niewiele się zmieniło.

W niektórych zakładach pracy fb jest zablokowany. GG jest też bardziej anonimowe niż komunikatory powiązane z kontami, które są podpisane nazwiskiem. W przypadku zdrad to pożądane udogodnienie, nie sądzisz? ;)
  • Odpowiedz
@Mnichuy: chodzi o to, że z moich znajomych nikt już mnie ma tego komunikatora. Chociaż może warto by było jakoś ponownie go odpalić. Nawet nie pamiętam swojego numeru xd
  • Odpowiedz