Wpis z mikrobloga

uwaga na @mBank, pojawiła się opłata 7zł (!) za wypłacenie z "krajowego bankomatu" oraz powizja od wpłaty w dotychczas darmowych Euronetach (umieszczonych poza placówkami Mbanku) 2%
#finanse #banki
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZespolmBanku: Skoro tak polecacie tę swoją mapkę, to ja polecam ją zaktualizować. Na pewno nie ma już od pół roku jak nie dłużej dwóch bankomatów w Gdańsku - Oliwie. Natknąłem się też na inne nieaktualne, których sobie teraz nie przypomnę.
  • Odpowiedz
@ZespolmBanku czyli chcecie powiedzieć, że żeby wpłacić pieniądze na swoje konto muszę opłacić prowizję albo szukać takiego który jest darmowy? Czy wy jesteście poważni?
Szczerze to po waszych odpowiedziach w tym temacie na poważnie zacząłem rozważać przeniesienie konta.
  • Odpowiedz
@ZespolmBanku: a jak mam to konto "super" czy jak ono się tam nazywa (że mam przychody powyżej jakiegoś tam limitu na miesiąc), to mnie opłaty w kraju i za granicą dalej nie obciążają,chyba że wypłacam mniej niż 100 pln?
  • Odpowiedz
@mj_computer: Jest coś takiego jak Orange bankowosc. Obsługuje to mbank (stety, niestety) ale konto jest "za darmo" (nie ma tych wszelkich typowych opłat za prowadzenie, wypłaty i przelewy -jeszcze) tak jak kiedyś Sync Aliora. Mam to to od 4 miesięcy i działa dobrze. Na plus przyjemna w korzystaniu apka na telefon. (nie, nie jestem z Orange)
  • Odpowiedz
@mj_computer: A ja polecam Nest Bank, całkowicie bez żadnych opłat za wypłaty i wpłaty, konto walutowe też za free i w tym również wypłaty - 10/10.

  • Odpowiedz
  • 2
@liga tez wlasnie w miare regularnie korzystam, ale tylko z euronetow, nawet nie wiem gdzie sa jakieś mbanku poukrywane gdzies w placowkach pewnie.
  • Odpowiedz
@mj_computer: ja się wyniosłem do Idea Banku, mają tam darmowe konto osobiste, wszystkie bankomaty za darmo i konta oszczędnościowe z fajnym oprocentowaniem. W mBanku zostawiłem sobie konto firmowe, z czasem pewnie i to wyniosę tam, tylko na razie mi się nie chce xD
  • Odpowiedz