Wpis z mikrobloga

uwaga na @mBank, pojawiła się opłata 7zł (!) za wypłacenie z "krajowego bankomatu" oraz powizja od wpłaty w dotychczas darmowych Euronetach (umieszczonych poza placówkami Mbanku) 2%
#finanse #banki
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mj_computer, poprawimy Twoją wypowiedź. Opłata 7 zł obowiązuje za wypłatę z obcych bankomatów, jeżeli nie masz karty lub rachunku zwalniającego z tej opłaty, obowiązuje od dawna. Prowizja od wpłat we wpłatomatach sieci Euronet będzie wynosiła 0,2 proc. min. 2 zł. Pamiętaj, że nadal możesz korzystać z ponad 800 maszyn w całym kraju.
Pozdrawiamy,
Zespół mBanku
  • Odpowiedz
@ZespolmBanku: dziękuję za sprostowanie, niemniej pierwsza niespodzianka prowizji 7zł w bankomacie, który wcześniej nic mi nie nabijał (może zmiana jego operatora? nie zwracałem nigdy uwagi). Pytając na Waszym czacie dostałem link do regulaminu opłat, gdzie owa prowizja 7zł widnieje pod "obcymi bankomatami". Dalsze doszukiwanie wykracza poza cierpliwość przeciętnego użytkownika, nie wspominając już, że "drobne zmiany" cennika opłat są tak częste, że musiałbym poświęcać im znacząco więcej czasu, niż mam na
  • Odpowiedz
A 800 bankomatów daje (za wikipedią) zawrotną ilość 0,86 bankomatu na miasto w Polsce.
Tak, wiem, miasto miastu nie równe, ale w końcu statystyka jest bronią w każdych rękach.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mj_computer: Właśnie coś mi nie pasowało, jak babka mi mówiła, że mam darmowe wypłaty tylko z euronetu, a ja się upierałem, ze mam konto które na pewno ma darmowe wszędzie, bo to był główny powód założenia konta. Z łaską zmieniła mi konto jakieś z plusem z darmowymi bankomatami.
  • Odpowiedz
@marcon13, prowizja obejmuje wyłącznie wpłatomaty Euronetu i będzie obowiązywać od 14.11.2017 r. Pozostałe są bezpłatne. Pełną listę wpłatomatów znajdziesz na naszej stronie: https://www.mbank.pl/placowki-bankomaty/#indywidualni-i-firmy_placowki Pod wskazanym linkiem, jeśli wybierzesz opcję - Wpłatomaty, dostępna będzie poniżej (pod mapką) lista innych maszyn, z których nasi klienci mogą również korzystać.
Pozdrawiamy,

Zespół mBanku.
  • Odpowiedz
@Wesola-Dynia: Dlatego polecam serdecznie wszystkim korzystanie z Inteligo albo Raiffeisen mam konta w obu. Inteligo (PKO BP) darmowe wypłaty z bankomatów bzwbk i pko bp. Wszystkie przelewy, prowadzenie konta itd darmowe. Raiffeisen wszystko darmowe, jedyna oplata to 4zl za karte.
  • Odpowiedz