Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie/w jaki sposob najlepiej poznawac malolatki (maturzystki i dziewczyny w podobnym wieku) celem nawiazania przelotnej znajomosci? Pytanie powazne, mam 25 lat wiec jeszcze nie jakis stary creep i samochod za 25k (tez nic specjalnego ale troche lepiej niz sebki rowiesnicy), takze cos by sie znalazlo tylko nie wiem gdzie szukac bo nie mam znajomych prawie w obecnym miescie ;) prosze o pomoc!

#rozowepaski #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 10
OP: @m__p: dobrze wiem, ze to nie jest jakies mega wielkie bogactwo (napisalem przeciez, ze nic specjalnego) ale wiekszosc tych lasek zadaje sie z typami, ktorzy rzadko maja auta za wiecej niz 5, max 10k - takze to na pewno jakis atut na krotka znajomosc

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz}

@AnonimoweMirkoWyznania: z samochodu chcesz je podrywać? najlepiej przejść się raz i drugi przed taką szkołą/uczelnią i coś się zawsze wyłapie - najlepiej w godzinach kiedy kończą się zajęcia.. z samochodu mógłbyś sobie na nie conajwyżej trąbnąć, a tak ok w oko możesz zagadać.. tylko nie kręć się jak jakiś zbok..