Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z kłamstwem swojej dziewczyny.

Mianowicie powiedziała mi, że nie widziała się ze swoim byłym od x czasu i jest on ostatnią osobą, którą chciałaby spotkać. Jednak w weekend dowiedziałem się, że ktoś widział jak ona wysiada od byłego z samochodu kilka tygodni temu, w pobliżu swojego swojego domu.
Ja wtedy z nią nie byłem, a jej ex miał dziewczynę z którą jest do tej pory.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene

Co zrobić?

  • Zachować dla siebie, bo wtedy nię byliśmy razem. 13.4% (17)
  • Powiedzieć jej co wiem. 72.4% (92)
  • Powiedzieć co wiem obecnej dziewczynie byłego. 14.2% (18)

Oddanych głosów: 127

  • 18
  • Odpowiedz
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania Ja bum nic nie robił narazie. Nie byliście wtedy razem. Nie masz pewności czy ta osoba mówi prawdę, równie dobrze mogła się pomylić. Albo twoja dziewczyna nie chciała ci mówić że się widziała kiedyś tam z byłym abyś sobie niepotrzebnie niczego nie odpowiadał. Po prostu obserwuj ja czy cie nie oklamuje w innych kwestiach.
  • Odpowiedz
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania TY STARY NO NIE WIEM PEWNIE CIE ZDRADZA HODUJ TE PARANOJE W GLOWIE I PROJEKCJE JAK JEJ BYLY JA NADZIEWA W TRÓJKĄCIE Z OBECNA A TY WALISZ KONIA POD PROKURATORBONERS NA WYKOPIE PRZEGRYWIE. Zerwij z nia i sie zamknij w piwnicy jak nie wytrzymujesz presji xD
  • Odpowiedz
Jeśli była u byłego to zostaw latawicę i znajdź kobietę. Nie słuchaj różowych, które piszą, że jak nie złapana na gorącym uczynku, to się nie liczy.

Oczywiście nic na gorąco, zapytaj wprost, kiedy się tego najmniej spodziewa, jeśli reakcja wzbudzi jakiekolwiek podejrzenia to działaj. Tylko nie bądź kolejnym pantoflem, który łyknie półprawdy, że musiała tylko odebrać pendrive, akurat przejeżdżał w okolicy, albo spotkała się, bo był natarczywy i chciała go spławić.

Spróbuj
  • Odpowiedz
OP: @FPNgda x~1.5 roku
@Canova xd nie eiem skad odrazu przypuszczenie, że mogę ją posądzać o zdradę. Wtedy też mógł przyjechać tylko, np. coś jej oddać. Z tą sytuacją nie mam problemu, tylko po co ona mi skłamała.
Jestem już po kilku związkach i wolę nie być okłamywany od samego początku.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
@konOpusDei: OP jest pantoflem zaślepionym przez księżniczkę. Z jednej strony wyczuł, że nie tak to powinno wyglądać w związku, a z drugiej już wymyśla dla niej usprawiedliwienia w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda szczempić klawiaturę, pozostaje jedynie życzyć, żeby zbytnio go nie wydymała przy rozstaniu :p
  • Odpowiedz