Wpis z mikrobloga

@moderacja kilka tygodni temu dostałem bana za wpisane pod jednym ze znalezisk śmieszkowych komentarzy
1."Sprzedam Opla"
2."Jestem Reptilianinem" w odpowiedzi na pytanie o narodowość
Zostały one usunięte jako spam/flood o ile 1szy jako tako mogę zrozumieć że został za taki uznany, to drugiego już nie ogarniam, zwłaszcza, że
a) odpowiedź tyczyła się mojej konwersacji z innym użytkownikiem i regulamin nie zabrania czucia się Reptilianinem
b) kilkanaście razy sam zgłaszałem memy z gąbką, czy państwem bez historii które są o wiele bardziej nie na miejscu, w złym guście i po prostu ohydne. Odrzucacie ciągle te zgłoszenia.

Mam w związku z tym do was dwa OFICJALNE pytania, bo nie miałem możliwości ich zadaia w formularzu w dziale naruszenia, bo mi nie pokazało w ogóle bana na liście naruszeń, czy wymoderowanych:
a) Dlaczego "sprzedam Opla" jest spamem/floodem, a "państwo bez historii"/"gąbka" jest już cymes i nie podpada pod żaden możliwy dostępny w formularzu zgłoszeń powód?
b) Dlaczego przyznanie się do bycia Reptilianinem na usługach Illuminatów itp. itd. zasługuje na tak długi ban, a wspomniane w punkcie a) obrazki są super neutralne dla was i nawet nie upomnicie postujących?
c) Chodzi o dobór przymiotników i rzeczowników? Jakbym napisał "Sprzedam ukraińskiego Opla", albo "Jestem Reptilianinem który wykluł się w Kijowie z jaja równie starego co zamek w Kamieńcu Podolskim" to już by ban mi nie groził?

#rasizm #ksenofobia #neuropa #ukraina #nietolerancja #ciemnogrod #ruskapropaganda #50kopiejekzawpis #rosja #heheszki #moderacjacontent #moderacja #bekazpodludzi #bekazmoderacji #humorobrazkowy
źródło: comment_S6WMNzojqW62vbofjSf5N9N7eNBYhOrQ.jpg
  • 8