Wpis z mikrobloga

Kochane Mirko :) Planuje małe, kilkudniowe wagary i potrzebuję zobaczyć coś fajnego w Szczecinie :) Macie jakieś rady? Papugarnia? :)


#szczecin #podroze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sir_Well_Endowed: Ale ze słoika? Bo dla takiego hipstera, jak ja, to tylko słoik wchodzi w grę. Koniecznie ze słomką. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@nocna_furia: Pisz do @Szrlh, jak będzie miał czas pomiędzy alkoholizacją a snem to na pewno Ciebie oprowadzi. :D. Chociaż teraz pewnie ma mniej czasu, bo bordo wbił, i musi formę trzymać. (òóˇ)
  • Odpowiedz
@nocna_furia jak będzie pogoda to zrób sobie spacer od jasnych błoni do głębokiego.

Jak chcesz zjeść dobrze i napić się dobrego piwa to polecam u wyszaka wieczorowa pora a potem przejść się na wały

Jak chcesz zjeść prawdziwa włoską pizzę to polecam pizzerie na Klonowica.
  • Odpowiedz
@nocna_furia: koniecznie pasztecik i bułka z frytkami. Jeśli jesteś fanką mięsa to stek w evilu, swego czasu paladin szczycił się chyba najlepsza pizza (imo).
W samym mieście jest dużo ciekawych rzeczy, od wałów, jasnych błoni, aż po spacer po starym pogodnie. Jeśli masz auto, to na pewno trzebież i nowe warpno to fajne miejsca na spacer, oby tylko aura za oknem sprzyjała.
  • Odpowiedz
  • 0
@Piratez zdecydowanie coś z tej listy wykonam! dzięki za pomoc ;)
@SirKrzysiek na bulwarach już byłam- ale fakt jest tam bardzo ładnie;)
@Abovd z całej listy nie byłam tylko na nowym warpnie:) a co do bułki z frytkami to już na sama myśl o niej chyba bym podziękowała:P
@KLIFord będę wypatrywac:P
  • Odpowiedz