Wpis z mikrobloga

@ludendorf: xkom i komputronik najwcześniej jutro, euro rtv agd niby dzisiaj, ale wydaje mi się, że gość na infolinii nie miał pojęcia o czym mówi/o co mi chodzi.
@ludendorf: myślałem, że może tam dzwoniłeś. Obawiam się, że dopiero jutro konsola będzie dostarczana do magazynów centralnych (na pewno w xkomie tak jest) sklepów, więc najprędzej środa. :(
@ludendorf: to znaczy ja jeszcze nie wiem czy chce, ale zamówiłem w xkomie razem z trzema gierkami, mam przynajmniej jeden dzień dłużej do namysłu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pete1: ja już we wrześniu zamówiłem scorpio, w sumie na ostatni moment chwilę później już ich nie było do zamówienia
'dzwonić mi się nie chce, ale jak się zamawia preordery gier to przeważnie przychodzą w dniu premiery
@ludendorf:

Miło nam poinformować, że Twoje zamówienie nr jest już gotowe do odbioru w salonie X-KOM Częstochowa Jurajska i będzie tam na Ciebie oczekiwać przez najbliższe 10 dni. W przypadku chęci przedłużenia lub zmiany terminu odbioru prosimy o kontakt z salonem. Zapraszamy.


( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ludendorf: a to pewnie dopiero ściągasz uaktualnienia do gier?

Na mnie Forza zrobiła duże wrażenie bardzo. Moja pierwsza wyścigówka od lat (nie licząc DiRT Rally na PS4, w którą nie potrafiłem grać). Jako gra bardzo spoko. A grafika to sam nie wiem, robią wrażenie detale, ale po pierwsze chyba już nigdy nie doświadczymy takiego szoku, jakim było na przykład przeskoczenie z 2D na 3D, a po drugie okazało się, że mój
@Pete1: aktualizacje wszystkie pobrałem przed premierą One X, na starym xboxie jest opcja przedwczesnego pobierania tekstur 4K, więc po odpaleniu konsoli pobrało tylko aktualizacje softu, do gier nie ściągało nic, bo wcześniej pobierałem wszystko na zewnętrzny dysk