Wpis z mikrobloga

Wataha – twórcy totalnie popłynęli - ostatni odcinek - sezon 2 odcinek 05


Pozostaje pytanie – PO CO? – jeżeli jest to obraz totalnie nieprawdziwy (owszem takie sceny maja miejsce, ale w Niemczech, Szwecji i innych podobnie wyzwolonych krajach) – jest to też obraz szczególnie krzywdzący dla ludzi tam mieszkających, spokojnych i życzliwych – których trudy dnia codziennego skutecznie odciągają od polityki – PO CO?
I tym sposobem serial, który dzięki zdjęciom, dźwiękowi (gorzej z warstwą fabularną) wydawał się całkiem „spoko”, stał się narzędziem propagandowym poprawności politycznej oraz sposobem na pokazanie rzekomej ksenofobii i nietolerancji … PO CO? I KOMU TO SŁUŻY?

To był mój ostatni odcinek … co za g@wno.
Pobierz H.....I - Wataha – twórcy totalnie popłynęli - ostatni odcinek - sezon 2 odcinek 05
...
źródło: comment_1r488GlYqdAFPduI3FzTjrlF0PDmpzva.jpg
  • 16
@ikaiyu: umknął ci lekarz ... brutalnie pobity przez Polaków? 2 lub 3 odcinek
i nagle w Polsce mamy tłum rosyjskich (ukraińskich jak już!) agentów popierd@lających po zimowych Bieszczadach ... to ty nie ogarniasz i dajesz sobie wciskać ciemnotę - oglądaj dalej to produkcja idealna dla ciebie
@Hanzo_Brzytwa_MIECZ_SPRAWIEDLIWOSCI: nie komentuje nie jest jednoznaczne z tym, że coś mi umknęło, ale trzymając się tematu rzekomych nacjonalistów ! mąż tej laski jest uchodżcą politycznym, wspominali, że brał udział w wysadzaniu słupów energetycznych na Krymie, na tej podstawie oceniam, że scigają go ruscy, a nie ukraińscy bezpieczniki, idealnie pokazane działanie typu fałszywa flaga
W tym serialu są nieścisłości i propaganda, po prostu nie trafiłeś ze swoimi argumentami.
I tym sposobem serial, który dzięki zdjęciom, dźwiękowi (gorzej z warstwą fabularną) wydawał się całkiem „spoko”, stał się narzędziem propagandowym poprawności politycznej oraz sposobem na pokazanie rzekomej ksenofobii i nietolerancji


@Hanzo_Brzytwa_MIECZ_SPRAWIEDLIWOSCI: a takie dorabianie logiki jest typowe dla wykopowego "prawactwa"...
chyba nie widziałas ze wśród tych nacjonalistów byli nie tylko polacy


@siodemkaxx: chyba nie ... przez cały odcinek pokazywani byli "polscy/bieszczadzcy" nacjonaliści palący (sic!) uchodźcami w piecach ... pewnie dla ochrony przed zimnem

zresztą polscy nacjonaliści i onrowcy niewiele sie różnią od dziczy pokazanej w tym odcinku...


@siodemkaxx: lewacka dzicz przebija nawet ukraińców ... sprawdź historię XX w.

a takie dorabianie logiki


@siodemkaxx: do tego nie trzeba "dorabiać" logiki
@Hanzo_Brzytwa_MIECZ_SPRAWIEDLIWOSCI nie jestem lewakiem zaczninmy od tego, w dupie mam jak kto jest pokazany to jest serial a nie dokument... i ty do niego dorabiasz logike... wystarczy wejsc na glowna i poczytac jak jakis zamach jest co polacy uwazaja na temat ciapakow i co chca z nimi zrobic... dla mnie zaden nie powinien miec wstepu do europy bo to dzicz, ale tak samo powinny zostac zdelegalizowane te nacjonalistyczno nazistowskie organizacje typu onr...