Wpis z mikrobloga

Zaraz, zaraz? Czy ja się przesłyszałem, że poseł Gryglas z .N dołączył do kanapy Gowina? Ja generalnie jestem dość liberalny wobec transferów posłów, no ale nie z Nowoczesnej do PiSu xD i to w dodatku posła, który fartem się dostał bo Petru wykręcił wysoki rezultat w Warszawie.
#polityka #4konserwy #neuropa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lord6Infamous: Zdajesz sobie sprawę, że Neuropa:

1. To nie monolit
2. Nowoczesna nie leż w centrum zainteresowania Neuropy

Sprawa bycia przybudówką PiS jest bardziej złożona niż transfer jednego posła (Kukiz jest zdecydowanie bliżej rządu niż Nowoczesna). Transfer posła z Kukiz nie był warunkiem absolutnym, a jedynie czymś co utwierdzało ludzi w przekonaniu, że Kukiz poddaje się PiS.
  • Odpowiedz
@WojciechDieter: Kukiz nie poddaje sie pisowi, to zwykle brednie trolli. Raz głosuje za a w innej ustawie przeciw. To sie nazywa bycie konstruktywną opozycją i uzywanie mozgu a nie glosowanie nie bo nie. Przy czym nie uwazam jakoby kazda decyzja Pawła była trafna, zwłaszcza na pierwszych głosowaniach w 2015 roku. To człowiek o dobrych chęciach ale naiwny, dobrze ze juz wyciagnąl wnioski
  • Odpowiedz
@Lord6Infamous: Kukiz to zbiorowisko ludzi mniej lub bardziej mądrych (lub głupich) - ale głowa ruchu, czyli poseł Kukiz należy niestety do tych bardziej upośledzonych. W wielu ważnych głosowaniach, poparł PiS. Cieżko nie zauważyć jego ogólnej sympatii do PiS-u i awersji do innych partii.
Nie jest to konstruktywna opozycja. To populistyczny ruch wsparcia PiS-u.

Obecnie w sejmie nie ma konstruktywnej opozycji - chyba że PSL, bo w zasadzie nie śledziłem losów
  • Odpowiedz
@Clear: Tak samo w wielu ważnych glosowaniach pisu nie poparł. Glosuje w zaleznosci od własnych poglądow.
Skoro wsparciem nazywasz czlowieka ktory glosuje za odwolaniem Macierewicza, Blaszczaka albo Radziwila to kim jest w takim razie przeciwnik?
  • Odpowiedz
@marc1027:To ze Gryglas dostal sie na listy to byl blad .N. Dostal ledwo 1k glosow. W partii od miesiecy chcieli sie go juz pozbyc. On gospodarczo jest calkiem wolnosciowy z tego co kojarze, ale swiatopogladowo mocna konserwa.
  • Odpowiedz