Wpis z mikrobloga

@nocny: Ustawiasz tryb WISP jeśli chcesz dodatkowy NAT, jeśli nie to Client, potem klikasz site-survey wybierasz swoją sieć podajesz hasło i działa. Ten sprzęt nie obsługuje trybu N.
@dktr: Chcę internet na TV poprzez skrętkę od tego Apka. Gdzie wsadzić skrętkę do WAN czy LAN?

Mogę sprawdzić na kompie czy działa bo mam obecnie podłączone?
@dktr: Nie wiem nic z tego. Czy mógłbyś napisać jak do totalnego laika krok po kroku?

Łącze się z APkiem bezprzewodowo. Jak cokolwiek zmienię np. na client to tracę możliwość konfiguracji :(
@nocny: Ustaw WISP, zastosuj ustawienia, podłącz się przewodem do portu LAN, sprawdź w ustawieniach karty jaki komputer dostał adres bramy domyślnej - to będzie adres twojego routera, wbijasz w przeglądarkę ten adres potem zakładka Wireless, site survey wybierasz swoją sieć podajesz hasło i powinno działać. Ten twój router to jakiś klon blackboxa którego ostatni raz widziałem z 10 lat temu więc szczegółowo nie podam gdzie dokładnie co jest.
site survey wybierasz swoją sieć


@dktr: i mam Connection Failed a hasło wpisuje w zakładce security bo w site survey nie mam możliwości wpisywania hasła. Kolejną rzeczą jest to że router z którym się próbuje połączyć nie wiem jakie ma ustawienia bo może być coś z nim nie tak aczkolwiek telefon czy komp łączy się z nim bezproblemowo.