Wpis z mikrobloga

@Volan: wywal litra vodki na jeden raz. i staraj sie wejsc na poddasze do domu. to zaledwie 28 schodow... uwierz mi ze polegniesz na tym szlaku.
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: A "Błędne skały" albo niedźwiedzia jaskinia będą spoko? Koleżanka trochę chodziła, tylko ja nowicjusz w tym temacie. Kondycję mam całkiem dobrą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wjedź na Kopę pod Śnieżka. zalicz Śnieżke a potem do Karpacza przez Strzechę Akademicka i Samotnię (jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Karkonoszach) Całość ok 6 godzin. W tym roku przeszedłem tą trasę z synkami 8 i 10 lat. Do dziś miło wspominają. Po drodze masz przepiekne fragmenty leśne, pełno strumyków. Rewelka :)
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: Wow! świetne te propozycje, piękne widoki :D Dzięki za info o zamkniętych błędnych skałach. Zaraz poczytam o tych skałach jak długo tam się chodzi i którędy warto ^^
  • Odpowiedz
@Beata928:
Minimalne, owszem. Ale nie należy bagatelizować, zwłaszcza jak się planują piewszą wycieczkę w góry. Tutaj kolega zaś opisywał jak piękną wycieczkę w środku lata, gdzie można zabrać dzieciaki. A to już tak nie jest. Wiadomo, że lawina ich nie zmiecie, ale lód, chmury i wiatr na Śnieżce to nie musi być dla każdego.

@Volan:
W tych skałkach to jest w zasadzie stała temperatura przez cały rok, więc
  • Odpowiedz
@Beata928:
Raz zresztą przechodziłem przez coś podobnego, właśnie na początku listopada - wyjeżdzając z Wrocławia jeszcze było czarno, w planach byly Rudawy Janowickie. Jak byliśmy tam to już śniegu było tak na dwa palce, jak doszliśmy na Skalnik to ten śnieg był już po kolana.
  • Odpowiedz