Wpis z mikrobloga

Mam problem z torrentami na Kodim w Mi Boxie, dotychczas używałem wtyczki Quasar, ale niestety ostatnio zaczyna mi brakować miejsca na dysku, żeby zapisać niektóre filmy w lepszych jakościach. Generalnie zastanawiałem się nad kupnem pendriva z usb 3.0 i zintegrowaniu go jako pamięć wewnętrzną, ale ostatnio przypomniało mi się, że można pobierać torrenty przez real-debrid, które i tak mam wykupione. Stąd mam pytania:

Czy jak ściągam torrenty na real-debrid to później już tylko je streamuje na Kodim?
Czy jest opcja, żeby jednocześnie w czasie pobierania jednocześnie oglądać film w Kodi?
Czy jak ściągam na real-debrid, to pobieranie będzie szło szybciej? (w domu mam 10mb/s)
Jaki jest najwygodniejszy sposób, żeby dodawać, zarządzać, pobierać i oglądać torrenty z real-debrid?
#kodiwpigulce #kodi
  • 3
@Mosley:
1. tak
2. wydaje mi sie ze musi go najpierw zaciagnac i dopiero potem mozna ogladac ale nie jestem pewien
3. tak, idzie ich predkoscia i film full hd potrafi sciagnac w pare minut
4. ja jak to testowalem to dodawalem na kompie na ich stronie linki magnet a odtwarzalem wtyczka z kodiwpigulce
@DenverPn: Ok, dzięki za pomoc. To chyba jednak lepiej kupić pendrive, bo to chyba mniej zamieszania. No i nigdy nie mam tak, żeby pamiętać by wcześniej ściągnąć.