Wpis z mikrobloga

Mirki, poleci mi ktoś serwis w #lodz który zrobi mi to bezgotówkowo? Zależy mi żeby zebrali próbkę farby i komputerowo dobrali odcień, a nie tylko po numerze.
Ogólnie kolejny #!$%@? zajebisty dzień. Ostatnio poważną stłuczkę miałem 9 lat temu. Też nie ze swojej winy. Ręce, cycki opadają. Zastanawiam się jeszcze czy brać auto zastępcze. Ktoś ma doświadczenie w tej kwestii?
#samochody #stluczka #wypadek #peugeot407
mishek - Mirki, poleci mi ktoś serwis w #lodz który zrobi mi to bezgotówkowo? Zależy ...

źródło: comment_pvesL44tmO3X39DJFLWu2piNmWbZlAYw.jpg

Pobierz
  • 6
@mishek: A nie myślałeś żeby wziąć kasę kupić używane drzwi w kolorze i się nie przejmować. Auto już od ładnych paru lat na rynku nie powinno być problemu ze znalezieniem. Ja osobiście wolałbym mieć nieuszkodzone niż jeździć szpachlowanymi tym bardziej że pomalowanie wyjdzie drożej niż kupno drugich. Pozdrawiam i współczuję kolizji
@l0tka22 Tego się nie szpachluje. Liczę że bezgotówkowo wymienią całe drzwi. Można by kupić używane ale kolor nie będzie wtedy się zgadzać z resztą (różnica w wyblaknięciu). Zresztą ciężko powiedzieć ile zaoferuje ubezpieczyciel. Moje poprzednie doświadczenie mówi że rzucą ochłap. Dlatego wstępnie powiedziałem że bezgotówkowo.
@bigger
@l0tka22 Zależy ile zaproponują. Póki co znalazłem tylko jedno ogłoszenie z takimi na oko bez malowania za 250 zł. Ale jeszcze koszt przełożenia. O ile drzwi może i bym dał radę, to zamka już nie. A przecież po pojechaniu 200 km po te używki może się okazać ze jednak trzeba malować.
@mishek: żadne komputerowe dobieranie lakieru xD. Jak ma być dobrze odcień dobrany to lakiernik musi mieć mieszalnie u siebie. I musi mu się chcieć kilka razy ten lakier dorobić i przepylić, czy pasuje