Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem tu z Wami ponad 3 lata, czasem ponarzekałem, czasem pomogłem, ale nigdy nie prosiłem o #zebroplusy, aż do teraz. Jedna kryptowaluta zwana Signatum robi rebranding i jej devowie zrobili konkurs na nową nazwę oraz logo.
Moglibyście zagłosować na Spreadum?
Głosować można tutaj: http://signatum.news/
Oczywiście jeśli nazwa Wam się spodoba i nie macie mnie i tego wszystkiego w "dupiu". Z góry śliczne dziękuję i sorka za spam, jeśli ktoś tak pomyśli.

Nie chcę nikogo zmuszać na siłę pseudo-MLMowymi bredniami, a także rozdajo dla atencji i kupowania głosów, bo nie mógłbym spojrzeć na siebie w lustro (bardziej niż zwykle ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale jeśli jakiś Mirek/Mirabelka potrzebował(a)by prostej fotoszopki typu retusz, czy koloryzowanie starego zdjęcia to postaram się pomóc.

tl;dr czym jest Signatum:


PS. Na razie ta moneta jest g. warta, głównie dlatego bo jeszcze nie było forka. Ktoś powie shitcoin i możliwe, że ma rację (na razie), ale osobiście wierzę w ten projekt od początku i patrząc na niego radzę na razie nie tyle co w niego inwestować, ale obserwować jak się rozwinie.

#bitcoin #dziendobry #gownowpis #oswiadczenie
  • 3
@Innychlop: 4$? Na razie wątpię. Realnie obstawiam jak wejdzie kolejny wzrost na 0.3$, tym bardziej że ma być znowu PoW. Szkoda, że nie na autorskim skunkhashu (najlepiej ns nim mi się kopało), ale na lyra2rev2. Te krypto najbardziej potrzebuje dobrej giełdy.
Cruptopia to był fail jakich mało.

I tak. Ma odejść w zapomnienie, bo 2 devów głównych olało. Pozostali nie mają pełni praw (np. do strony więc utworzyli signatum.org

M.in dlatego