Wpis z mikrobloga

@Millowisck: no póki co mamy stabilny wzrost a przestanie być stabilny jak pęknie :P

no ale tak szybki wzrost nie jest normalny, ja się zgadzam

tylko też łatwo oceniać, jaki wzrost będzie "prawidłowy"? 100% przez rok? 5 lat? Każdy ma własną definicję
@Millowisck: Niestety pod tym tagiem poziom fanatyzmu sięga zenitu. Kupiłem z myślą o hodl, ale to co się #!$%@? obecnie jest chore. Czysta spekulacja. Jeszcze 1,5 miesiąca temu kupowałem w dołku po 3000 usd, a teraz kosztuje ponad 7000, bo co? Bo ludzie się przekonują do BTC, że jest fajny? xD aha, bo uwierze.
@Harmonijka: Gratuluję, ale na Twoim miejscu aż tak bym nie rezygnował, jak trochę skoryguje, możesz dokupić za zysk, który zrobiłeś. Czy bańka czy nie, to zapierdziela w górę, nie wygląda jakby za 5 lat miało być niżej, a kto wie co tu się jeszcze odwali...
@balrog84: na przestrzeni lat, jasne że pójdzie znacznie w górę, ale teraz mamy do czynienia z masowym FOMO. Przecież nie będzie wzrostów o 500 dolarów dziennie. Myślę że do rana #!$%@?, potem znów się trochę odbije.
@Millowisck: bedzie pompa dopoki grubasom sie bedzie oplacac, co Ty myslisz srednio ich obchodzi :D bez urazy. Nie chodzi o to, czy wzrosty sa zdrowe czy nie, jak beda chcieli to beda pompowac +$500 dziennie przez miesiac i codziennie mireczki beda pisac, ze jak tak mozna. Lepiej zarabiac niz sie obrazac, ze kurs nie podaza logicznym trybem.