Wpis z mikrobloga

@pokabroche no więc sprawa jest taka, że zaczynam staż w rynku, praktycznie w środku. Nie uśmiecha mi się jakoś dawać 27 zł dziennie za parking :( może lojarzycie coś darmowego w okolicach rynku?
@Chmielciu: To już bliżej jest z pod dworca PKP niż z ks. Agnieszki i też 4free. Nie szukaj żadnych podwórek w okół rynku, bo są tam strefy ruchu i znaki zakazu ruchu w obu kierunkach nie dotyczące pojazdów z identyfikatorami. Ewentualnie możesz spróbować zaparkować w strefie na boisku byłej szkoły podstawowej nr 10. Jest to Franciszkańska 7. Jest tam mało konfidentów dzwoniących po straż, a nawet jak dostaniesz wezwanie za szybę
@Chmielciu ja najczęściej parkuję na ulicy pionierów ziemi świdnickiej, bez strefy a w 5 minut jesteś w rynku.
W Świdnicy strefa jest mała, więc najprościej chyba zapoznać się z mapą strefy i parkować zaraz za jej granicą.
@Chmielciu @Dare Rzeczywiście, na stronie spp ks. Agnieszki jest zaznaczona jako płatna - dziwne, nie ma parkometru w okolicy, nie wiedziałem nigdy biletu w jakimkolwiek samochodzie nie mówiąc nawet o mandacie. Mieszkańcy zostawiają samochody bez identyfikatorów.