Wpis z mikrobloga

@Adams_GA: @Hake: Są rzeczy, których normalny człowiek nie rozumie. Np. wojny konsolowców. Prawda jest taka, że obie konsole są #!$%@? warte i bierze mnie śmiech ile to one nie mają teraflopów mocy. Szczególnie śmieszne są te testy, tutaj o 2 klatki mniej, tam 5, a tutaj taka sama wydajność. Taka prawda, że te te badziewia mają LAPTOPOWE procki i marną wydajność i zwykły Celeron bije na głowy te gówno. Jak
@OttoVonAnus:

dzbanie


Gratulacje konsolowy plebsie. Widzę, że Cię boli prawda o Twojej wymarzonej i odłożonej przez mamusie z komunii konsoli pees4. Tak się składa, że miałem 2xPS4, XO i XOS, co jestem w stanie udowodnić. Miałem, wiem jak to wygląda i niestety jestem realistą - konsole są #!$%@? warte na ten moment.
@OttoVonAnus: Bardzo ładnie zszedłeś do epitetów. Gratulacje za elokwencję.

Jeśli już nauczyłeś się na klasówkę z biologii na jutro to poczytaj trochę o premierze XO i PS4 w 2013. Dowiesz się wtedy, że nie ja podejmuję temat starego już jak na moment premiery sprzętu ale topowe redakcje zajmujące się profesjonalnym ocenianiem gier.

Niestety, wszystko wskazuje, że GPU PS4 to zmodyfikowany 7870, który został wydany na początku 2012 roku.
Aktualizacja gównianego hardware