Wpis z mikrobloga

@notdot: Ogólnie to jeśli mieszkasz w bloku to pewnie masz zasyfioną skrzynkę pocztową ulotkami. Przeglądnij je sobie bo często oferty są lepsze niż te które oferują na necie.
Ja osobiście mam netia 100mb/s za 40 zł i jest ogólnie spoko, chociaż awarie się zdarzały. W komplecie dają mega #!$%@? router, więc jeśli możesz to tylko kabel. No i w przypadku awarii nie warto dzwonić na infolinię bo jest wiecznie zajęta tylko
@Krs90: oferty to znam, pytam o doświadczenia która sieć bardziej się tnie, z którą większe problemy, itp
nie mam ochoty się wnerwiać, że net nie chodzi
albo wydzwaniać i pytać kiedy net będzie
@s_t_u_l_e_j: zakładam, że nie mam nic
kabelek jakikolwiek niech dociągną zaraz za drzwi, dalej po mieszkaniu sobie poradzę
takie założenie
chodzi mi o to z którą siecią jest mniej problemów
@notdot: Sąsiadów zapytaj co mają i jak im działa, opinie z neta na temat stabilności to kant dupy potłuc, bo są miejsca gdzie jedna sieć lepiej działa a w innych działa lepiej.
Wybrać też musisz w jakiej technologi chcesz mieć świadczonego neta i zależnie od operatora zmienia się kierowanie, więc to też powinieneś dobrać pod siebie. (orange np kiedyś mocno possysało z yt, jak jest teraz nie wiem)