Wpis z mikrobloga

@FightMaker: W końcu Pensa będzie tam gdzie być powinna od początku :D Zaraz odkupuję ją chyba xd
Ciekawe jak ogarną Clevelanda na VIII tier. Wzrost szybkostrzelności? Helena to chyba będzie masakrator, ale pewnie kosztem lipnego zasięgu :/ No i w końcu torpedy na amerykańskim krążku nie będącym premką <3
Worcester to pewnie taki Minotaur ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@leather5: Czy ja wiem. Pensacola jest świetna na VII tierze. Z wykryciem na poziome 10.9 km, świetną zwrotnością i dobrymi działami można naprawdę fajnie się pobawić o ile nie trafi się na mecz IX tieru. Jeśli ma trafić na VI to ja nie chcę widzieć tego nerfa jakim oberwie.

No i co z NO? Do tej pory, tym co wyróżniało ten okręt był zasięg wykrycia równy z zasięgiem radaru, co
  • Odpowiedz
@FightMaker: zesrała się bida i płacze, zamiast jakieś nowe gówna tworzyć niech się lepiej te ruskie kałmuki za porządną optymalizację wezmą, a nie lag na lagu, lagiem pogania
  • Odpowiedz
@FightMaker: Mam nadzieje że te nowe krążki nie dostaną znowu jakiegoś z dupy imba skila, bo jestem przeciwnikiem tych wszystkich dymów czy radarów (zwłaszcza radarów) w krążownikach.
No i ciekawe jak Clev na wyższym tierze się będzie prezentował.
  • Odpowiedz
@#!$%@? Nope. Od samego poczatku dym miały tylko niszczyciele, i zdawało to egzamin - jak chciałeś dym to musiałeś współpracować z deską. A teraz staną dwa Belfasty i sie dymia nieustająco przez kilka minut masakrujac wszystko dookoła.
Co do radarów chyba nie trzeba nic mówić - współpracę bb plus krążownik/niszczyciel zastąpił bb z radarem. Padaka
  • Odpowiedz