Wpis z mikrobloga

Robbo szuka pracowników!

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko techniczne instalatora/serwisanta sieci internetowych i telewizyjnych.

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości ( oprócz sieci światłowodowej posiadamy sieć radiową oraz własne maszty)
- osoba pracująca w naszym dziale musi mieć stałe łącze internetowe lub musi mieszkać w zasięgu naszej sieci

Wykształcenie:
- wykształcenie kierunkowe technik informatyk lub wiedza i umiejętności praktyczne.
Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku 1-2 lata.

Zakres obowiązków:
- wykonywanie przyłączy telekomunikacyjnych: Internet, Telewizja Kablowa, VOIP
- budowanie sieci telekomunikacyjnych, okablowanie budynkowe, sieci światłowodowe
- opieka nad sprzętem sieciowym i urządzeniami sieci kablowej TV
- wsparcie użytkowników (wizyty serwisowe, mailem, telefonicznie)
- inne zadania związane z codziennym funkcjonowaniem działu technicznego
- usuwanie awarii sieci telekomunikacyjnej, usuwanie awarii kablowych.
-dodatkowe dyżury serwisowe dla użytkowników sieci

A ludzkim głosem dodam od siebie, że od samego początku dostajesz umowę o pracę, służbowy samochód również do użytku prywatnego, kartę paliwową, kartę multi-sport dla chętnych, bardzo luźną atmosferę w pracy(nie jesteśmy korporacją), organizujemy co jakiś czas spotkania pracownicze, wyjścia do knajp, paintball, wyjazdy na mazury czy w góry. Praca oczywiście na pełen etat od poniedziałku do piątku od 9 do 17. Praca odbywa się również w weekendy w ramach dyżurów. Najważniejsza kwestia finansów, jest to uzależnione od Twoich umiejętności oraz doświadczenia, przyjmujemy również osoby do przyuczenia zawodu.

Firma znajduję się w Wilczej Górze obok Piaseczna natomiast w samym biurze spędza się bardzo mało czasu ze względu na dużą ilość pracy.

#damprace #pracbaza #warszawa #piaseczno #informatyka #it
  • 7
@Robbo_Multimedia: to jak zaczynacie od 2000 z taką wiedzą to niezła ilość nadgodzin musi być żeby dojść chociaż do cywilizowanego poziomu 3500. Nie mój interes ale cóż, jak firma z okolic Warszawy, która nie oferuje typu pracy w biedronce oferuje wynagrodzenie od 2000, a nie przynajmniej 3000 to wywołuje u mnie śmiech ¯\_(ツ)_/¯
@ShpxLbh: A gdzie jest powiedziane, że zaczyna się od 2000zł z taką wiedza? Tak jak napisałem, jeśli masz taką wiedzę albo i większą to możesz spodziewać się wyższej pensji od razu. Chciałeś widełki to je napisałem. Różnica pomiędzy pracą w Biedronce a u nas jest taka, że w Biedronce robisz non stop to samo bez żadnego rozwoju, pracujesz w co drugi zapewne weekend a nie raz na miesiąc. Druga sprawa skoro