Wpis z mikrobloga

@BySpeedy: Jeżeli to nie Ty płacisz za ten prąd, jeżeli chcesz wyruchać pracodawcę, jeżeli pracodawca jest idiotą, kupuj koparkę, w przeciwnym wypadku nie polecam :)
  • Odpowiedz
  • 0
@szyx22 wygląda to tak, że pobór prądu w firmie jest tak duży, że nikt nie zauważy. Jestem mechanikiem w firmie i jestem w stanie przygotować miejsce pod koparkę w odpowiednim miejscu.
  • Odpowiedz
@BySpeedy: ziomek u mnie tez tak myslal, poszla dyscyplinarka. U ciebie koparka wyjdzie jakbys podnosnikiem pracowal przez 24h. Nie zauwaza? Jak jednak chcesz zeby zlozyc to daj znac na pw.
  • Odpowiedz
@joolekk: tylko że zwrot inwestycji nie zależy od ilości kart, zwrot inwestycji przy koparkach jest stały, to znaczy nie ważne ile włożysz pieniędzy w koparki, wszystko zwraca się w tym samym czasie, zwrot może się wydłużyć lub skrócić w zależności od cen krypto na rynku
  • Odpowiedz
@witek2424pl: ten artykuł jest z #!$%@? trochę bo wychodzi z złego założenia, że sprzedajesz wykopaną walutę za fiaty, nie wiem kto tak robi... kopie się inne krypto żeby sprzedać za BTC i tyle, czekać spokojnie niech samo rośnie, tym samym ich wyliczenia nieprawdziwe, bo np wykopałem ETH wartości 0.02 BTC kiedy BTC było po 2k$ czyli 40$, na dzień dzisiejszy tama sprzedaż ETH okazała się 3x bardziej profitowa niż zakładałem
  • Odpowiedz
@BySpeedy kup btc za te pieniądze.
Na prawdę.
Zobacz jak wzrosla trudność kopania np w ciągu pół roku i zamiast zwrotu 3msc zrobiło się ponad rok?
W tym czasie btc urósł 3-4 krotnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz