Wpis z mikrobloga

Hejka. Mam do oddania książkę Jamie'go Olivera "5 ingredients". Kupiłem jako prezent dla różowego, a z amazonu przyszły dwa egzemplarze!! ( ͡º ͜ʖ͡º). Książka w języku angielskim, wysyłka na mój koszt, ale będzie nieco opóźniona bo wysyłam z Niemiec. #rozdajo spośród plusujących ten wpis będę losował w piątek wieczorkiem przez mirkorandom #gotujzwykopem
G.....e - Hejka. Mam do oddania książkę Jamie'go Olivera "5 ingredients". Kupiłem jak...

źródło: comment_gZsw34UIRDSfZpMDQ4ncEhuXUuCTZoSo.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@GiuseppeCalabrese: ja mam łyżkę do lodów i jest super bo nawet te najbardziej zamarzniete kulkuje...w Anglii w ogole mają fajnie np w funciarni takie fajne rzeczy mozna kupic a w Niemczech w Euroshopach oprocz hot wheelsow nic ciekawego...
  • Odpowiedz
  • 3
@tuttifruttis to jest i moja bolączka w Niemczech - nic tutaj nie ma fajnego do kuchni, a jak jest to strasznie drogie. Takich fajnych gadżetów jak w Anglii ze świecą szukać :/ raz w Primarku w Stuttgarcie widziałem serię sztućców, kubeczków i akcesorii kuchennych (też właśnie łyżki do gałkowania lodów), ale to była jednorazowa akcja
  • Odpowiedz