Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Silvervend: To już Ty najlepiej będziesz wiedzieć. Przede wszystkim nie robić problemu z powodu braku drugiej połowy, bo jak sobie wezmiesz to za główny cel to tylko jeszcze się bardziej pogrążysz. Nie napisałeś co dokladnie Ci stoi na przeszkodzie. Kompleksy, brak pewności siebie? Jest masa różnych sposobów na poradzenie sobie z tym, począwszy od rozmów z psychologiem czy zaczęciem uprawiania sportu. Ale najlepiej to po prostu znać swoją wartość i
  • Odpowiedz
@NefrageanSie wiesz, myślałem, żeby jeszcze się jakoś naprodukowac w odpowiedzi, ale Ty i tak tego nie skumasz. Jesteś zbyt zapatrzony w siebie, aby dostrzec, jak wiele w życiu to zwykły rzut kostką.

Nie pytałem o poradę, tylko żeby wyśmiać "Live or die trying".
  • Odpowiedz
@Silvervend: Sam się mnie spytałeś "czyli co" to po prostu Ci odpowiedziałem na to pytanie. Spojrzałem na Twoją wypowiedź przez pryzmat wpisów tych Mirków, którzy mają warunki, czy możliwości żeby sobie fajnie ułożyć życie, ale zamiast tego brną dalej w swoje negatywne myśli i żalą się na mirko licząc przy tym na przysłowiowe poklepanie po plecach. Wiadomo, ze na wiele rzeczy nie mamy wpływu i są one dziełem przypadku. Ale
  • Odpowiedz