Wpis z mikrobloga

@abc3 @godoto @Cointreau @szyps
Właśnie potrzebuje jakiegoś antyrysa dla siebie j różowej do note 4. Ale szkła jak widać to tragedie. Myślę ewentualnie fe z barwieniem na krańcach ale odstawać i psuć efekt dotyku Skanska 2.5D ... A może folia sensownie przylega?
@KLIFord: z folią to daj sobie spokój. ostatnio zamówiłem na #aliexpress szkło a przyszła taka dziwna hybryda. na tej czarnej ramce folia a w środku niby jakieś szkło. niestety to jakaś prowizorka bo jest docięte tragicznie i ramki boczne zasłaniają ekran.
mam nadzieję, że producenci telefonów w końcu pójdą po rozum do głowy i zrezygnują z tego wynalazku jakim jest ekran 2.5D
koszt produkcji jest na pewno większy niż zwykłego a
@szyps powiem Ci, że miałem takie barwione szkło do MiMaxa i było bajeranckie właśnie ;-/ o takie widzę są za ~40 w mispot.eu i to nad nimi się zastanawiam. A folia dlaczego nie? Ma ochronić mnie przed rysami które narażone jest podczas noszenia go w kieszeni.
@szyps: dokładnie, miałem takie z czarną ramką (Bakeey): szybko się kruszy, na środku była tęcza, strasznie było widać odciski i tłuste plamy.
@KLIFord: do rys folia jest ok. gorzej jak telefon spadnie. wtedy nawet najgorzej wyglądające szkło jest lepsze niż folia bo jest duża szansa, że to właśnie ono pęknie a nie ekran
@elementbn ojej ale to brzydkie ;-/
@szyps i tylko to chce uniknąć... Więc poszukam foli bo jak widzę odstające szkła to bleee ;-( w mimax miałem futerka Ipaky i nie było tego tak widać... A rn4 nosze albo w siloconie do pracy albo samego golasa ;-)
@KLIFord właśnie ogarniam kilka folii szkiełek itp i to leży idealnie. Na krawędziach nic się nie odkleja. Jest w kolorze obudowy a jak mam ipaka założonego to wychodzi pięknie.
I ładnie zakrywa stłuczenie na górze ekranu jakie powstalo po tym jak poprzednia szybka się odklejają na obrzeżach.