Wpis z mikrobloga

@toddler123: nainggolan to moje marzonko w tym skladzie bo gosc to czlowiek orkiestra a co do perisica to ciezko mi jeszcze cos sensownego powiedziec odnosze wrazenie ze lepsza robote do tej pory robil if brozovicia ale sklad skrecilem chyba dopiero wczoraj lub przedwczoraj i musze nim dluzej pograc by serio z reka na serduszku ta karte polecic choc jak patrze na raporty meczowe to notuje asysty i sprawia wrazenie bardziej
  • Odpowiedz
@Zeton_O_Duzym_Nominale: ja polecam Matuidiego, u mnie gość robi mega robote, jest wszedzie w obronie. Ostatnio zainwestowałem w Nainggolana, mam go na CM i troszkę więcej się spodziewałem po nim, co do Hamsika też miałem i nigdzie mi się nie sprawdził, wole IF Brozovicia.
Jak u ciebie te 2 IFy z przodu, który lepszy bo się zastanawiam czy by nie postestować
  • Odpowiedz
@deewu: wlasnie matuidiego tez sciagnalem i niebo a ziemia teraz tylko manolas za de vrija bo holender to jakis nie ogar i delikatny wylew xD ciezko mi powiedziec ktory if jest lepszy immobile i icardi bramek maja prawie tyle samo z delikatna przewaga immobile a icardi wiecej asyst ogolem punktuja regularnie w kazdym meczu fajnie wspolpracuja ale jakos lepiej chyba gra mi sie immobile glownie dlatego ze moze sie lepiej
  • Odpowiedz
@deewu: higuainem nigdy nie lubilem grac za bardzo klocowaty mimo ze swietne strzaly a immobile sie balem troche i myslalem ze pogram sprzedam ale robi naprawde fajna robote u mnie fajnie sie oni uzupelniaja z icardim bo jeden asystuje drugi wykancza a jeszcze ta pchla gomez tez potrafi wparowac w pole karne jak dzik w sosne i przypomniec o swojej obecnosci na boisku :D
  • Odpowiedz
@Zeton_O_Duzym_Nominale: no igła klocek, ale on u mnie takie bramy ładuje, że szkoda sprzedawać :D dlatego w sumie koło Mertensa może być i mu wybaczam
a co do Gomeza to racja, widze że u każdego gość działa tak samo czyli na pełnej k----e wpada w atak i wykańcza :D
  • Odpowiedz