Wpis z mikrobloga

Hurr durr, znowu głupia moda w tym roku ()
Wszystkie sukienki są z falbankami i rozkloszowanymi rękawami albo worki bez talii jak w zeszłym roku. Znacie jakieś sklepy gdzie mają sukienki o najprawilniejszym kroju czyli jak pic rel? :( Ale nie takie eleganckie i z materiału jak na wesele tylko normalnie na teraz do chodzenia, mogą być z długim rękawem czy coś. Że lekki dekolt, dopasowane w talii i rozkloszowana spódnica.
#rozowepaski #sukienkiboners #mirabelkopomusz
Pobierz hipotrofia - Hurr durr, znowu głupia moda w tym roku ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Wszystkie sukienki są ...
źródło: comment_DrJ8UoynCUUuqJwT5wZWfZCcatSN3fGg.jpg
  • 18
@hipotrofia: Sprawdź vubu.pl tylko bierz za pobraniem i patrz na czas wysyłki. Mam kilka sukienek od nich i jestem zadowolona. Mosquito.pl uwielbiam, robią w polsce z porządnych materiałów, na lata. Polecam jeszcze CandyTm i Selfieroom, fajne internetowe butiki.
@hipotrofia: Jaka głupia? Ta moda to najlepsze co mnie w modzie spotkało od lat! Falbany, kwiaty, zwiewne takie i pocieszne! ()

Ale dobra, nie wszyscy muszą lubić to co ja. To nawet lepiej, bo więcej dla mnie. Taka mogłaby być? Polecam też w sumie Mohito, nie wszystko mają super eleganckie, mają za to większość możliwych fasonów. Zara też daje rade, niestety głównie na zdjęciach,
ic rel? :( Ale nie takie eleganckie i z materiału jak na wesele tylko normalnie na teraz do chodzenia, mogą być z długim rękawem czy coś. Że lekki dekolt


@hipotrofia: Wassyl- jestem wierna od długiego czasu. Błyskawiczna wysyłka i ceny bardzo zachęcające.