Wpis z mikrobloga

Dziwnie mi się to czyta.

O swoim wege życiu ( @saper_vodiczka xD ):

Niedawno wyliczyłem sobie: rezygnując z mięsa, ratuję życie 24 kurczakom i jednej całej krowie rocznie.


O Merkel:

Otworzyć granice tak, jak wcześniej nie zrobił tego nikt – to było według mnie inspirujące. Ona dalej rządzi, prawda?


O przyczynie huraganów:

Bydło hodowlane wytwarza więcej gazów cieplarnianych, niż wszystkie samochody i samoloty razem wzięte. To przecież absurd!


Więcej tutaj:

https://sport.onet.pl/formula-1/lewis-hamilton-kocham-angele-merkel-or-formula-1/bxcy9nf

#f1
t.....l - Dziwnie mi się to czyta.

O swoim wege życiu ( @saper_vodiczka xD ):

Ni...

źródło: comment_cAQ0CkcHgZjCXyOYqkRRPMYSKmywuQrW.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@the_white_crystal: na tle innych topowych kierowców u niego bardziej widać że w życiu nie musiał nic innego robić, tylko się ścigać. Jest mimo wszystko miły i niezepsuty, to się ceni, ale też często sprawia wrażenie takiego dretwego. Te jego Best fans, jest takie wyuczone na pamięć.
Taki seb jest smieszkiem, gada z sensem albo i bez, ma jakiś charakter, osobowość. Kimi w swoim gburostwie też jakiś tam jest. Inni są jeszcze
  • Odpowiedz
@kubakabana: jego motto to Never give up - no kurcze, jak co drugiego nastolatka w stanach, a ciągle to powtarza. Każda jego wypowiedź to tylko losowo sklecone zdania spośród wyrażeń:
Great to be here
Support
Respect
Fans
Sport
Team effort
Wszystko grzecznie, wyważone, poprawne politycznie i wygląda jakby wyuczone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@the_white_crystal: Ja #!$%@? ale ta F1 schodzi na psy, kiedyś playboye, papierosy, alkohol, piękne kobiety, a teraz wege lewak xD Czekam tylko na comming-out lewisa, bo żeby się rozstać z taką Nicolę Scherzinger to naprawdę trzeba chyba być homo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz