Wpis z mikrobloga

#xboxone #destiny2 #destiny

Przymierzam się do tej gry, jestem fanem gier i filmów sci-fi - Mass Effect, Obcy, Star Wars itp.

Warto kupować Destiny 2? Jakie opinie po kilku dniach/tygodniach/miesiącach gry? Czy kupując grę używaną nie będę miał jakiejś zawartości dodatkowej? Czy jest jakiś abonament oraz jaki wybrać serwer (o ile jeśli się wybiera) na początku, tak aby móc grać z Polakami :)

Warto to kupić czy czekać na Star Wars Battlefront 2?
  • 10
@kokus Ja gram od dnia premiery i moim zdaniem warto. Masa rzeczy do roboty, super uniwersum. Nie stracisz żadnej zawartości abonamentu nie ma będą tylko płatne dodatki a serwera nie wybierasz. Gra spora liczba Polaków do których łączy Cię automafycznie.
@kokus: oj nie warto, jak dla mnie to najnudniejsza gra od premiery mad maxa z 2015, w zasadzie 90% gameplayu w pierwszych 20h to nuuuuuudny single player bez coopa i 10% durne publiczne gry z eventami ktore koncza sie po 10min.Po wbiciu 20lvla jednyne co robisz to albo instancje albo pvp albo public eventy zeby albo wydropic exotic/legendary albo przemielic reszte na matsy/ulepszyc stare itemy. Juz po 5h mam dosc. Destiny