Wpis z mikrobloga

@Neling: tak, same wykłady i ćwiczenia dobrze wspominam, wiele się wtedy nauczyłem, jednak jako promotor za wiele mi nie pomógł :D

@interface: zaczynałem w 2013, coś tam od rządu dostałem i ostatecznie płaciłem jedynie ~1/3 tego czesnego, więc różnica spora :D

@roball: uczyła, jednak jak wróciłem z IY w 2016 to już jej nie było, odeszła na emeryturę, a szkoda, lubiłem zajęcia z nią i Javę
  • Odpowiedz
@wuut: BlueJ japierd. Wszystko sie zmienia tylko nie program w aber :D Grats ze major project pod opieka krustiego udalo sie ogarnac. Pamietam jak w 2008 'uczyl' mnie webdevu i mowil o tym ze "frontpage jest super" a soft byl martwy od prawie dekady.

Ehh.. moglbym tak godzinami
  • Odpowiedz
Grats ze major project pod opieka krustiego udalo sie ogarnac.


@roball: może tak to tylko odbierałem, ale od samego początku wydawało mi się że był negatywnie nastawiony do mojego projektu, i że zamiast mi pomóc, chciał mi tylko bardziej dowalić, no serio. xD więcej pomocy otrzymałem od drugiego oceniającego, z którym pogadałem może z godzinę łącznie. :D

z samej uczelni chyba najlepiej wspominam Open Source Development z Shipmanem, mimo że
  • Odpowiedz
@wuut: Shipman bardzo polakow nie lubil. Kiedys cos tam marudzilem na ircu #aber ze shitman to, shitman tamto i akurat tam byl wtedy obecny. Smiesznie, uwalil mnie dwa razy.

Mnie strasznie draznilo obnoszenie sie tym jakim to on nie jest geekiem i w ogole nerd na 100% :D moze z wiekiem stal sie normalniejszy, wczesniej bardzo irytowal.
  • Odpowiedz
@wuut: Ja p------e zacząłem to czytać bo myślałem, że to angielski i tak patrzę i patrze i k---a co jest, aż się wystaszyłem, że coś mi się p------o w mózgu
  • Odpowiedz
@pawisoon: słaby ze mnie student xD zawalałem wszystkie przedmioty gdzie trzeba było pisać jakieś raporty itd. + uwaliłem łącznie trzy przedmioty, a tylko jeden poprawiłem (brakowało mi 10 kredytów). po IY już praktycznie wcale mi nie zależało, byle tylko skończyć jak najszybciej i wrócić do pracy.

@roball: jako że się za bardzo nie udzielałem, jedynie słuchałem to może tak tego nie odczułem... ale dalej gada że Windows be,
  • Odpowiedz
@pawisoon: Ja myślałem że masz obywatelstwo UK, a to że będziesz wymagać znaków polskiego alfabetu to to nie jest normalne i jak chciałeś mieć swój polski alfabecik to trzeba było w Polsce studiować turbo Polaku
  • Odpowiedz