Wpis z mikrobloga

Hej, mirki. Mam problem.
Zamówiłem niedawno tablet Teclast 10S i magnetyczną klawiaturę do niego.
Przez pierwszy dzień klawiatura działała fajnie, ale z każdym kolejnym dzień działa coraz bardziej losowo.
Ciągle tylko dźwięk podłączania i odłączania urządzenia, lampka się zapala i gaśnie i tak w kółko.
Napisałem do banggooda z zapytaniem co robić dalej, a oni odpisali to co na załączonym picu.
Sterowniki od klawiatury usuwałem już z 20 razy i nic nie pomogło, innych pomysłów mi brak, bo pierwszy raz używam taki sprzęt. Macie jakiś pomysł?
Zastanawiam się teraz gdzie w Polsce znajdę kogoś kto podejmie się naprawy klawiatury w chińskim tablecie, super rozwiązanie banggood...
#banggood #zakupyzchin #tablet #teclast
Pobierz Swedzibroda - Hej, mirki. Mam problem. 
Zamówiłem niedawno tablet Teclast 10S i magn...
źródło: comment_G3KHpg69Q6CTpKR9kqlBA8ZmeZydTcTN.jpg
  • 6
@Swedzibroda: ja robię tak: odczekuję kilka dni po czym im piszę że serwisy nie chcą się podjąć naprawy ponieważ nie mają części i schematów, po czym proszę o ponowną wysyłkę.
@PNEUMA40: @wojszu: @Swedzibroda: Sklepy mają inną strategię, gearbest poszedł w niską cenę i nie najlepszy support z wysyłką też różnie bywa, banggood jest droższy ale ma szybką wysyłkę i pewną gwarancję. Każdy wybiera co mu bardziej pasuje.. coś za coś.