Wpis z mikrobloga

@pinkquartz kryje, bardziej żółty wg mnie, rozświetla (ma takie drobinki), efekt jest super ale podkład jest niestety bardzo nie trwały, kilka godzin i po nim... No i krycie coś jak krem bb, może troszkę więcej.
@R039 a True Match to mi się ciastkuje xD
Biorę też pod uwagę jakąś niższa półkę jak Eveline czy Catrice, w moim odczuciu niczym się one nie różnią od Bourjois czy L'oreal. Głównym problemem jest kolor, wszystko tak "odstaje" od mojej skóry i widać że mam tapetę. Ideałem jest MAC NW15 ale teraz jestem biedakiem
@pinkquartz: Ma średnie krycie. Ja mam dobrą cerę i używam go na co dzień, ale jak mi czasem wyskoczy jakaś niespodzianka, to muszę zakryć korektorem. Ale cera wygląda bardzo naturalnie z nim. Najlepiej chyba nakładać gąbeczką albo palcami, bo pędzlem trochę robi smugi.
@pinkquartz: jak potrzebujesz czegoś lekkiego na dzień to polecam born this way od too faced. jeśli chcesz przycebulić, to bardzo fajny jest od lirene perfect tone, tylko nie wybieraj koloru 102-oksyduje jak jasny #!$%@?. z takich nawilżających tani uwielbiam rimmel wake me up, fit me od maybelline :) w ogóle to się zakochałam osobiście w podkładzie od loreal 24h matte... niby matowy, ale wygląda bardzo ładnie na skórze, nie jest suchy.