Wpis z mikrobloga

KUJAWSKO - POMORSKIE to jest przegrane województwo, za 10 lat to będzie największa dziura w Polsce, Polska wschodnia już dawno przegoniła ten region. To jest nie do naprawiania, w wyniku zaborów dwa duże miasta powstały zbyt blisko siebie, to jest masakra. MŁODZI UCIEKAJCIE STĄD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DO wielkopolski, Pomorza, Zachodniego pomorza, byle jak najdalej od tej anomalii. #bydgoszcz #torun #polska #po
  • 17
  • Odpowiedz
@DannyMurillo: Jeśli chodzi o wschodnią część województwa Kujawsko - pomorskiego i warmińsko mazurkie to tak. Toruń ma zbyt wielkie aspiracje, żal mi tego miasta, gdyby nie powstała Bydgoszcz to Toruń byłby w konflikcie z Grudziądzem itd. w ogóle mamy za dużo miast, Kujawsko - pomorskie jest bardzo rozdrobnione, dodatkowo średnia wielkość gospodarstw rolnych jest bardzo malutka Należy też doliczyć Grudziądz, Włocławek, Inowrocław. To jest anomalia, tu żadnej metropolii nie będzie. To
b.....k - @DannyMurillo: Jeśli chodzi o wschodnią część województwa Kujawsko - pomors...

źródło: comment_5yvAsEY2OgvadE0uAclLNvEhszqLH22l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DannyMurillo: brakuje nam centrum, to nie ma racji bytu. Widzę przyszłość następująco:
- Bydgoszcz zostanie zmarginalizowane do roli małego miasta
- Toruń w wyniku swoich aspiracji się przeliczy i doprowadzi region do ruiny, sam się zniszczy i dodatkowo pociągnie Bydgoszcz.
  • Odpowiedz
@ejrafi: jednak to nie to samo, ponieważ są znacznie bliżej i jest ich zdecydowanie więcej. Region jako kraina geograficzna też był spójny, władze śląska wspierają zrównoważony rozwój, nie marginalizują nikogo. W kujawsko - pomorskim jest największy burdel. Panuje zasada " jeśli ja nie będę miał to ty też."
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: przecież ja tego nie przekładam na życie osobiste głupcze, więc widać kto tu jest nieudacznikiem i nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Tu chodzi o administracyjny burdel wynikający z podziału na urząd wojewody i marszałkowski w innym mieście.
  • Odpowiedz