Wpis z mikrobloga

6 rano dochodzi, a z @Arientar zrobiliśmy dopiero drugi akt w #diablo2 i trzeba będzie poświęcić kolejną nockę. Chyba jesteśmy już na to zbyt starzy... Duriel był troszkę trudniejszy od Andariel. Jakieś 70 razy, jeżeli za punkt odniesienia przyjąć licznik śmierci. No ale się udało i jesteśmy w trzecim akcie :D
W tym akcie jednak nastąpił pewien progres i "zebrałeś swoje ciało?" można z powodzeniem zamienić na "już ci oczyściłem, możesz lecieć po swoje ciało". Z fartem mordeczki!
#gry #staregry #grajzwykopem
Xax92 - 6 rano dochodzi, a z @Arientar zrobiliśmy dopiero drugi akt w #diablo2 i trze...

źródło: comment_ADa2qCK3J0Erbzy9xLKdSLMxIG5cugnC.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@alfa-fetoproteina: wiem. Straciliśmy tylko 3 portale (bo jeden przestawiałem xD)
@Arientar grał drugi raz w życiu, a ja sporą przerwę miałem. Nie wymagaj od nas wiele. Dobrze się przy tym bawiliśmy i to jest najważniejsze :D
  • Odpowiedz
@Xax92: Speedrun po resecie (). Szkoda że to już niewrati z dwa lata temu próbowałem po resecie pograłem zrobiłem kilka fajnych postaci, trochę dc i uberów i z dnia na dzień przestałem grać.
  • Odpowiedz
@Xax92: szanuję, granie bez battle.netowych standardów typu: tax, exp, loot ma swój klimat! No ale na Duriela czarodziejką odpalasz Pożogę na 2-3 poziomie i chwila moment!
  • Odpowiedz
@geezer: Żenada to ty człowieku jesteś xD Po #!$%@? a bo lubią i nie tobie oceniać czy sprawia im to radość ale już musiał się znaleźć wykopek który będzie oceniał sens czyjegoś zajęcia.
  • Odpowiedz
@Xax92: Zmówiliśmy się z kumplem na nockę napieprzania w Diablo II. Zrobiliśmy dwa akty i parę godzin spędziliśmy nad Durielem. Duriel #!$%@?ł #!$%@?ł mnie 70 razy, dojrzały wiek niestety daje o sobie znać. O 6 rano wstałem i poszedłem do pracy. Niektórzy mówiąc, że nie można całą noc siedzieć przy kompie i #!$%@?ć w Diablo jak się jest dorosłym, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstać rano. Na tym polega
  • Odpowiedz
@Xax92: o jak prychłam, aż mi się nie chce pisać "ECH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY (...)" xD Mirki, zazdraszczam i życzę powodzenia w Kurast :3 A Mirki fachowcy od wszystkiego polecam forum elektroda zamiast mikrobloga xD
  • Odpowiedz