Wpis z mikrobloga

6 rano dochodzi, a z @Arientar zrobiliśmy dopiero drugi akt w #diablo2 i trzeba będzie poświęcić kolejną nockę. Chyba jesteśmy już na to zbyt starzy... Duriel był troszkę trudniejszy od Andariel. Jakieś 70 razy, jeżeli za punkt odniesienia przyjąć licznik śmierci. No ale się udało i jesteśmy w trzecim akcie :D
W tym akcie jednak nastąpił pewien progres i "zebrałeś swoje ciało?" można z powodzeniem zamienić na "już ci oczyściłem, możesz lecieć po swoje ciało". Z fartem mordeczki!
#gry #staregry #grajzwykopem
źródło: comment_ADa2qCK3J0Erbzy9xLKdSLMxIG5cugnC.jpg
  • 35
@Xax92: Zmówiliśmy się z kumplem na nockę napieprzania w Diablo II. Zrobiliśmy dwa akty i parę godzin spędziliśmy nad Durielem. Duriel #!$%@?ł #!$%@?ł mnie 70 razy, dojrzały wiek niestety daje o sobie znać. O 6 rano wstałem i poszedłem do pracy. Niektórzy mówiąc, że nie można całą noc siedzieć przy kompie i #!$%@?ć w Diablo jak się jest dorosłym, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstać rano. Na tym polega odpowiedzialność.
@Xax92 protip na duriela, kupujesz tarcze u drognana chyba z 3 gniazdami na klejnot i ladujesz 3 dosyc dobre szafiry, szafiry mozesz miec z gem shrine, tzn jak masz przy sobie jakikolwiek kamyk, ale tylko jeden, to z kapliczki wypadnie ulepszony, i tak w nieskonczonosc. Farme kapliczek na 1 akcie sie robi latwo:)
@Xax92: masz czarodziejkę, więc robisz pole statyczne (wystarczy nawet na pierwszym poziomie) i duriel na normalu ginie w około 10-15 sekund. Jak zresztą każdy boss na normie. Podstawowy i najważniejszy skill czarki, polecam.
@Xax92 ja pierwszy raz w diablo grałem w 2003, już z dodatkiem. Moja pierwsza postać to był barb bez żadnych skillow, wszystkie punkty były w skillach pasywnych :-D

Doszedłem nim do Baala. Nie byłem w stanie go #!$%@?. Druga postać to z kolei barb ze wszystkimi skillami w grze. Wszystko po 1 punkt. Ten se radził lepiej, przeszedł norm i koszmar. Na piekle koniec, ginal co chwile. Dopiero trzecią postacią przeszedłem hell,