Wpis z mikrobloga

Czy mógłby ktoś polecić jakieś dobre kursy tańca dla par w #lodz ? Jak narazie rodzaj tańca bez znaczenia. Chciałbym się dowiedzieć gdzie są dobrze prowadzone lekcje, zaangażowani instruktorzy itd. Bardzo dziękuje za wszelkie odpowiedzi.
#taniec
#lodz
  • 9
  • Odpowiedz
@Saragath chodziliśmy z żoną na szkoły tańca Jankowski przy parku Źródliska przed ślubem żeby poćwiczyć do pierwszego tańca. Jeżeli szukasz czegoś takiego, to polecam z czystym sumieniem. Jeżeli już umiesz tańczyć i szukasz czegoś, żeby się rozwijać to widziałem czasem inne grupy tańczące przed naszymi zajęciami. Z mojego punktu widzenia wyglądało to profesjonalnie ale szczerze mówiąc nie bardzo się na tym znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ysqx: Dla mnie tak, dla niej nie - jako nastolatka zdobywała różne medale w tańcu na mistrzostwach Europy, świata etc
Ale głównie to były jakieś akrobacje w pojedynkę i dawno temu.
  • Odpowiedz
@Saragath: no to totalnie zacznijcie sobie na spokojnie u jankowkich. Po pierwszym stopniu polecam przejść się do udz'u
Moim zdaniem poziomem tam jest wyższy a tłumaczenie nieco gorsze ale z tym co już bedzieicr umieć powinno być spoko.
No i przede wszystkim polecam ćwiczyć u jankowkich są tam darmowe practicy w piątki. Warto się wybrać bo poza potańczeniem można podpatrzeć bardziej doświadczonych.
  • Odpowiedz