Wpis z mikrobloga

@zakola ja też tamtędy śmigam. Najczęściej jestem tym czerwonym. Przepuszczam niebieskiego bo razem oczekujemy na wjazd a poza tym jest z mojej prawej. Czy prawidłowo? Nigdy nie miałem okazji zapytać kogoś mądrzejszego.
no wg. mnie on wjeżdża z podporządkowanej a my jesteśmy na drodze z pierwszeństwem. My mamy pierwszeństwo, ale mimo to zawsze uważam bo paru takich było że na by mnie skasowali ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@zakola: Pokaż to miejsce w google maps. Bo wydaje mi się, że twoje pierwszeństwo to się kończy wraz ze zjazdem na odnogę. Widać tam znak STOP, a to jest przecież druga odnoga
@zakola: No po pierwszej graficie ciężko było stwierdzić jakie tam są znaki. Jasnowidzem nie jestem. XD

Tylko trochę dziwi brak drugiego znaku "ustąp pierwszeństwa" dla niebieskiego na środku skrzyżowania.
@zakola: Widziałam na mapach i ktoś tu chyba #!$%@?ł ze znakami :D Od przeciwnej strony ta droga się też rozwidla, ale dla pojazdów jadących w przeciwnym kierunku jest znak stop. To tak jakby ta część była podporządkowana, a ta główna rozdzielała się na dwie główne, przy czym ta druga jest na tej samej jezdni, co podporządkowana. Bez sensu to jest, komuś było chyba szkoda zainwestować w znaki :D