Wpis z mikrobloga

Najnowsze info w sprawie lajta, donejtów, Natalki i ogółem całe te

- Gadalem niedawno z kononem, beben czeka az wroci mexyk bo gdzies pojechal i chca nagrac film w sprawie natalki ktora ich pograzyla a major stracil zapomoge, natalka schlala majora a pawelek dawal mu 100 zeby pajac popisywal sie hajsem na filmie.

- Meksyk pojechał zaręczyć się do Krakowa z ewą bożą.

- Natalka oszukala ich a konon jest tak #!$%@? ze juz odpowiednie sluzby zostaly powiadomione a jak mexyk wroci na byc wyemitowane oficjalne sprostowanie ze oni nic nie dostali.

- Natalka boza zostanie #!$%@? ze stanowiska.

- Podobno nizarlak tez stracil zapomoge z mopsu.

- Niżarłek stracił? NATALKO DZIĘKUJĘ CI xD

- Tak nieoficjalnie panowie stracili zapomoge.

- Inna sprawa, że ona ma w to #!$%@?, dlatego prawdopodobnie jej romans ze Szkolną 17 jest chwilowy. Niby dzisiaj ma być stream ale nie mam przekonania, że się odbędzie.

- Niedlugo moze dojsc do radykalnych i nieodwracalnych zmian na szkolnej 17. Winnymi tego oczywiscie sa natalka z pawelkiem, mysle ze u konona uaktywni sie cos nowego co doprowadzi go do samodestrukcji psychicznej.

- Donosy robiliscie do mopsu to macie... ciekawe dlaczego mops mialby sie od nich odwroci. Wlasnie przez donosy.

- Niżarłaka mi nie żal. Na myśl o tym że moja matka zapłaciła przez ostatnie 25 lat blisko 300.000 do ZUS a ta #!$%@? Bemben Żarłak tyle samo czasu wyżarł na zasiłkach to niech pada z głodu.

- Mi też go nie żal, ale m.in. właśnie dlatego tą świnią gardzę, że donosi na innych. Dlatego nie popieram donosicielstwa, nawet na niego.

- On wielu rzeczy w ogole nie jest swiadomy co robi wiec nie oczekujcie ze sie zmieni, robi to co robi z premedytacja i mysli ze jest ok, krzycho jest troche ograniczony ale jeszcze jakos sobie radzi.

- Meksyk jest jaki jest, ale Natalka #!$%@?ła im pieniądze z donejtów które były przeznaczone dla Konona i Majora.

- Tam podobno w hotelu dzialy sie dantejskie sceny a major po upojeniu byl raczony alkoholem niewiadomego pochodzenia.

- Meksyk ich nie rucha, hahahaha

- Nie rucha ich tak jak natalka nie na takie sumy

- Ta szmata Meksyk odpaliła Suchemu dosłownie ZERO.

- Uznał skoro major ma swój kanał to nic mu się nie należy, chociaż major również występuje u niego przecież ale dobra

- Ta #!$%@? miała się dzielić i z majorem jak na początku gadała. Niech sobie nie nagrywają majora w takim razie i zostają przy swoich filmach typu MIELONE v1

- Dlatego założyli kanał majorowi jeszcze z niemieckim żeby nie dzielić na trzech.

- Nie wiem jakim cudem mexyk nie robi "lajtow" jak to konon mowi, wszyscy chodzili by dawno zarobieni po uszy.

- Bo meksyk jest tępy.

- Fakt meksyk tego za chiny nie ogarnie. Za trudne dla tak prostego przepitego mozgu

- No robotnik z mexyku raczej moze miec problemy chociaz kompa swojego ma, nagrywa, wrzuca i obrabia filmy to na pewno nie bylo by problemu zrobic stream i donate uruchomic... moze po prostu cos stoi na przeszkodzie ale to jest kopalnia pieniedzy wiec nie ogarniam tego

- Komornik na koncie meksyka.

- Jego laptop to złom, angielskiego nie ogarnia, z technologią jest na bakier (yyyy co to paypal?) - poza tym on o wiele bardziej by ruchał Konona i Suchego. Jak on jest zadowolony że im przyniesię torebkę z węglem a ci im przynieśli 3 worki xD.

źródło - https://www.facebook.com/groups/konon1/

#kononowicz
#suchodolski
  • 3
@matador74: Jarek pisał na swoim profilu na FB, że jedzie do Krakowa, pojechał wczoraj wieczorem, kiedy wróci - nie znaju.

Jak to jest z tą natalką (celowo z małej) nie mam pojęcia, w każdym razie za skur.ysyna nie uwierzę, w jej tłumaczenia, że robi to jedynie dla zabawy a każdy zarobiony grosz idzie do Konona&Majora, musiała ich w jakiś sposób oszukać, a "ktoś" doniósł do MOPSu jakoby duet ze Szkolnej zgarniał