Wpis z mikrobloga

Draconius go działa o wiele szybciej, jest płynny i szybki . Jak firma ta jak niantic wspierana przez wielka korporacje pokemon nie potrafi stworzyć płynnie działającej gry ??? Która jest cała zabugowana i niedostępna na wsiach gdzie na tym polu dg wygrywa pod każdym względem ( 25 stopów / 10 gymow na 2km kwadratowe ) .

#pokemongo #draconiusgo
gadatos - Draconius go działa o wiele szybciej, jest płynny i szybki . Jak firma ta j...

źródło: comment_rvUu709ebTje9Ozpi62vGn8PCT2CUm0h.jpg

Pobierz
  • 23
@gadatos: Jutro jadę na swoją wieś na której jest 1 stop w odległości 3 km a potem długo długo nic. Jestem ciekaw jak będzie Draconius tam wyglądał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gadatos: Problem w tym, że w pokach masz stopy w miejscach rzeczywiście istniejących. Krzyże, pomniki, te sprawy. Taką drogę obrali i szczerze ja wolę takie podejście mimo, że najbliższy stop w tej chwili to 1,2 km w lini prostej. Draconius nigdy nie sprawi, że będziesz chcieć ruszyć tyłek poza twój teren zamieszkania. Ja po prostu zacząłem grać w Ingress i sprawia mi to zwiedzanie jeszcze większą frajdę. O Draconius szybko ludzie
Feuforce - @gadatos: Problem w tym, że w pokach masz stopy w miejscach rzeczywiście i...

źródło: comment_8uJN0VIM731CJJ56T2y2dgqC0m3ZzfYB.jpg

Pobierz
@Feuforce: pod tym względem względem się z tobą zgodzę ale i tak nie będę grał nigdy w tego draconiusa na stałe bo nie ma w tym tej nostalgii pokemonów. Stopy nie zawsze da się dodać więc to rozumiem. Ale brak spawnow mnie dobija a to akurat dla niantic nie było by problemem . Najbliższy spawn mam 400 metrów, później tylko co jakiś czas. Nawet sprawny glopich ratatow były by czymś (
@Feuforce: Może, ale już nawet teraz Pokemony wchodzą w generacje które mało osób kojarzy. Mimo wszystko, większość początkowych grających to były osoby co pamiętały 1 i może 2 generację. 3 i dalej to już coś czego np. ja nie znam, więc jeśli mam wybór pomiędzy Pokemonami a Draconius, w którym siłą rzeczy też stworów nie znam, to wolę to drugie. Pidgeyów już się nałapałem i cały efekt nostalgii mi przeszedł. PoGo
@gadatos: Rozumiem cię doskonale. Zawsze prycham jak ludzie narzekają, że Incense jest bezużyteczny a potem sobie przypominam, że większosc ma spawny pewnie zaraz koło domu/mieszkania to co im zależy. Ja będę miał stopa jakieś 100 m od domu jak plan z Ingressem wypali. Gram teraz dosyć aktywnie i mnie "zauważono" przez co już jeden portal się pojawił po tym jak "przypadkiem" mi się wymknęło skąd jestem. Jedyne co możemy zrobić. Nadal
Ta gra to takie ksero z pokemonów z podmienioną grafiką czy coś bardziej odkrywczego?

@Feuforce: W Ingress ulokowanie portali w istniejących miejscach i XM w obszarach często odwiedzanych przez ludzi jest mocno osadzone w fabule.
Przeniesienie lokalizacji do pokemonów było bardzo na siłę moim zdaniem. Być może chodziło o (już zbadany z grubsza) bezpieczny dostęp dla pieszych.

[+] Dwa portale w zasięgu buta i jeszcze marudzi :)
@severson: Niantic już na początku miał małe problemy przez tłumy gromadzące się w różnych miejscach i też sporo osób narzekało na to, że jakiś stop jest w miejscu w którym osoby grające przeszkadzają. Sporo takich stopów zostało usuniętych z tego powodu. Przy całkowicie losowych i takiej popularności gry... Czarno to widzę.

Draconius to taki klon pogo. Zerżnięte jak się da, ale jest kilka rzeczy o które fani poków od dawna proszą
@Feuforce: Obejrzałem jakiś kawałek gameplaya i widzę, że to jest zwykła podróba Pokemon Go.
Celuje w graczy niezadowolonych z PoGo, a tych będzie ubywać w ten czy inny sposób.

Jeśli już coś robić w klimacie "ruszodupek", to lepiej by było na innej mechanice, tak jak Resources.
Zajrzeć nie zaszkodzi, ale przyszłości nie widzę.
@Kowal04: teraz rusza gracze którzy wstydzą się nazwy pokemon i gracze ze wsi. Ale widac że Ukraińcy wpadli na świetny pomysł z tą grą . Mam nadzieję że zleje dupę nianticowi
Malo kogo obchodzi to, ze stopy sa miejscami prawdziwymi na swiecie. Co raz wiecej to i tak sklepy albo tabliczki. O ile krzyze, koscioly lub rozne ciekawostki fajne sa na start, O tyle po pewnym czasie masz juz ich dosyc i malo cie obchodza.
Mnie sie podoba draconium i chwile w nie pogram. Do pogo wroce jak dodadza nowe poksy, a potem znow oleje.

Plusy draconium:
- ladne stworki
- fajna grafika