Wpis z mikrobloga

Debiutuję dzisiaj publicznie, z tej okazji #rozdajo - dolary hongkońskie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wygrywają trzy osoby.
Co należy zrobić, aby móć zdobyć hongkońską dyszkę? Po prostu plusik. Zielonki też mogą - nie ma żadnych regulacji, jak wolny rynek, to wolny rynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój debiut przed kamerami możecie zobaczyć tutaj: Pierwszy odcinek programu Ten Świat Jest Nasz

Przyznam się szczerze, że towarzyszy mi lekkie uczucie stresu - w moim programie jest bardzo dużo niedociągnięć i wiem, że muszę nad nimi popracować (gestykulacja, prezencja, czy nawet zwyczajnie więcej uśmiechu i energii). Program przygotowałem z pomocą jednego kolegi (operatora kamery), pieniądze na podróże odłożyłem pracując na emigracji w UK. Emisja na łamach kanału mojej redakcji. Uwagi mile widziane, bądźcie może nieco łagodniejsi - ja nie jestem z żadnego castingu czy coś tego typu, a kilka tygodni przed wylotami zamiast dopieszczać warsztat pracy przed kamerą dopieszczałem półki magazynowe w Szkocji ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz wojciechsiryk - Debiutuję dzisiaj publicznie, z tej okazji #rozdajo - dolary hongkońs...
źródło: comment_9fT0OPDwkb2ppLf8rOKLTwrXIuVBXaEM.jpg
  • 18
@wojciechsiryk: Bardzo dobry debiut. Zdjęcia super, światło genialne. Ciekawie sie to oglądało i słuchało. Minus spory to Twoja gestykulacja. Musisz coś z tym zrobić, masz strasznie chude i długie kciuki - rzucało sie to w oczy( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszta naprawdę spoko. Gratuluję
@wojciechsiryk czekałem na ten debiut, czegoś takiego brakowało mi na polskim yt. Wyszło bardzo dobrze, estetycznie i ciekawie. Oglądaliśmy w 3 osoby i przez całość nagrania nikt się nie odezwał, bo wszyscy Cie słuchali. Na koniec zgodnie stwierdziliśmy że masz od nas suby i czekamy już na następny odcinek. Powodzenia, mam nadzieję że ludzie cie "łykną". No i nie stresuj się tak bo jest naprawdę ok
Edit :jak wygram to wyślij kasę
@wojciechsiryk: plusuję, ale nie dla banknotu, a za ciekawy materiał.
Wcale nie wyszło tak sztywno jak myślałeś. Bardzo ciekawie opowiadasz. Takie pierwsze skojarzenie, to "biznesowy Radek Kotarski" :)

Jedyne co to zamiast pokazywać ciągle jak chodzisz, a kamera na Ciebie, to czasem jakieś inne ujęcie, np. z boku jak na coś wskazujesz itp. bo to trochę robi się monotonne. Poza tym świetnie. jak tak patrzę, to Hongkong to naprawdę ładne miasto.
No to czas na wyniki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hongkońska dyszka trafia do: @PanEpileptyk @BezimiennySowa i @paulakucia

@BezimiennySowa - odblokuj proszę priv, a najlepiej napisz do mnie - potrzebny adres do wysyłki.

PS. Zapraszam wszystkich już w sobotę o godzinie 16 na drugi odcinek mojego programu. Nadchodzący epizod będzie dużo lżejszy niż ten pierwszy, nie będzie w nim tylu liczb i danych ekonomicznych - będzie go można śmiało