Wpis z mikrobloga

Który transmiter FM jest lepszy? Roidmi 2S czy 3S? Chodzi mi najbardziej o jakość dźwięku. Samochód, w którym chciałbym go używać to Volvo, więc raczej nie będzie problemu z dopasowaniem do gniazda. Słyszałem, że dźwięk jest lepszy w 2S, dlatego pytam. Może ktoś miał/ma obydwa i się wypowie?
#xiaomi #roidmi #transmiter #volvo
  • 14
  • Odpowiedz
@glockDS Nie wiem. Była katastrofa. Jakość jak z radia na długich falach pliki ripowane do 320 kb/s z audio cd. Xcarlink oryginalny, żadne yatoury ani lewe źródło. Uznałem, że chcę z powrotem moje ponad 3 stówy.
  • Odpowiedz
Mam którąś kolejną zmieniarkę mp3 w aucie (w volvo xcarlink, w audi/vw yatour) i jakość dźwięku niemalże nie odbiega od płyt odtwarzanych w oryginalnych zmieniarkach cd. Natomiast transmiter nie dość, że nie wygodny w obsłudze to przede wszystkim dramatyczna różnica w jakości dźwięku.
  • Odpowiedz
@glockDS: Dźwięk z roidmi jest bardzo dobrej jakości w porównaniu do standardowych transmiterów - byłem zdziwiony, że potrafi tak grać.
  • Odpowiedz
@glockDS: mam Volvo V50, nie ma do tego modelu zmieniarek, bo chyba nie da się podłączyć, ale dzięki za propozycję. Lipa z tym samochodem, bo mój nie ma też AUXa i albo go sam wlutujesz, albo słuchasz muzyki z cd (nie ma mp3), albo właśnie transmiter.

@snx: a jakie masz? 2S, 3S?
  • Odpowiedz
@badziebadla: mam 2s w v70 II, gra zajebiscie, na ucho lamusa nie słuchac roznicy pomiedzy cd, jakosc pogarsza sie przy wjezdzie do wiekszego miasta, prawie kazda czestotliwosc uzywana przez radio i sa szumy, u mnie na zadupiu jest igiełka
  • Odpowiedz
@badziebadla: tylko 2s, 3s to gowno pod wzgledem jakosci dzwieku i nie sluchaj ludzi, ktorzy twierdza inaczej, bo to albo fanboje xiaomi, albo usprawiedliwiaja swoj wybor, albo są po prostu głusi
  • Odpowiedz