Wpis z mikrobloga

Podstawą regularnych treningów jest regularne pranie stroju do ćwiczeń. ( i ręcznika)

Zmieniaj skarpety codziennie i zawsze po ćwiczeniach jeśli dużo ćwiczysz. ( susz buty)
Dbaj o skórę stóp, muszą być suche. ( talk) I nie złap grzyba pod prysznicem na siłowni. (klapki)
@DywanTv: to już dluzsza historia, bo oczywiście kiedy byliśmy w Twoim wieku potrafiliśmy kłócić się o bzdety i rozstawać się co chwilę, zeby zaraz znowu byc razem. Jednak jesteśmy dobrze dopasowani we wszystkich naszych dziwnych i mniej dziwnych upodobaniach :) i to chyba nas przy sobie zawsze trzymało
Poza tym tez na wszystkich innych płaszczyznach zawsze dobrze się rozumielismy i obok uczuć byla i jest fajna przyjazn :) zmierzam do tego,
@DywanTv: ja 18stke zrobiłem dla przyjaciół, męskie grono i bawiliśmy się dobrze, były zawody w piciu wódki mazowsze vs Podlasie xD
Na studniówkę nie poszedłem i nie żałuję.
Co do loszki to zależy jak trafisz, niektórzy powiedzą że związki to nadal dziecinada, a mam znajomego który dobrze trafil, jest kilkanaście lat po ślubie i zadowolony że się ożenił mając chyba 21 lat.
Ja mam 20lat i mieszkam ze swoją i jest
@DywanTv: Po pierwsze znajdz jakas pasje, zawsze jest odpowiedni wiek na jej znalezienie czy zajaranie sie jakims tematem. Ucz sie tylko z tych przedmiotow ktore z rozsadkiem oceniasz, ze Ci sie faktycznie przydadza. Zakochasz sie wiele razy i za kazdym razem bedzie Ci sie wydawac, ze to wlasnie w tym momencie jestes najbardziej zakochany. Najlepsze lekarstwo na kazda panne to inna panna, chocby przejsciowa. Nie bzykaj bez gumek, nie mysl #!$%@?.
@DywanTv: Jeśli dobrze się dogadujesz z nowopoznaną osobą - daj na wstrzymanie, póki nie poznasz jej/jego lepiej. Może się okazać, że nie jest warta Twojego zachowania. Szczególnie groźne w przypadku przyjaźni :)
@DywanTv:
1. Ciśnij języki obce (angielski obowiązkowo biegle, drugi mocno komunikatywnie, trzeci podstawowo-komunikatywnie)
2. Nie idź na studia które cię nie interesują
3. Jeśli poznasz idealny materiał na żonę nie pozwól jej odejść
4. Wymagaj od siebie nawet jeśli inni od ciebie nie wymagają

reszta jakoś się ułoży, bądź dobrej myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DywanTv nie rezygnuj ze swoich marzeń, nie daj się #!$%@?ć w ramki (nie musisz się hajtać, mieć dzieci w określonym czasie i w ogóle nie musisz robić nic z tego, czego oczekuje od Ciebie społeczeństwo).
@DywanTv: #!$%@? znajomych, rób hajs. Znajomości które Cię usatysfakcjonują - same przydają - choćby nie były szczere, a domu z ogrodem bez kredytu z dupy nie ogarniesz
@DywanTv nie słuchaj #!$%@? o zwiedzaniu świata, bo na to będziesz miał czas jak już się odrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) naucz się czegoś konkretnego, dostań się na dobre studia, popchnij życie zawodowe do przodu. Jeśli to zrobisz to nie będzie Ci trudno się dorobić dobrego pieniądza
@DywanTv: uczyć się a rozwijać to dwie różne rzeczy, musisz chłonąc wiele, dużo czytaj, polub sobie na fejsie interesujące cię czasopisma i strony z ciekawymi rzeczami, rozwijaj światopoglądy, jak możesz to podróżuj bo poznawanie innych kultur u ludzi bardzo rozwija, rób wszystko żeby dążyć do samodoskonalenia bo twojej wiedzy i umiejętności nikt nie ukradnie :)
@DywanTv: W Twoim życiu pojawią się różnego rodzaju okazje i szanse. Może to będzie okazja do podjęcia jakiegoś biznesu, czy do wyjazdu za granicę np. na pół roku, albo na dłużej na studia, a może tylko na wakacje do ciężkiej pracy. Jeżeli będziesz choć trochę czuł, że tego chcesz to nie zważaj na wszystkie "ale" i to zrób. Zbieraj doświadczenia, rób tak dużo jak to możliwe, przebywaj z ludźmi.