Wpis z mikrobloga

Wizja społeczeństwa opartego na reputacji, branej z liczby lajkow i dislajków

Popełniłem artykuł o tym odcinku, specjalnie powycinałem kilka ciekawych scen (bez spoilerów):

- "The Orville: Majority Rule" - Recommended Watching! Another vision of society based on voting.

Przy okazji, naprawdę świetna okazja by polecić Wam cały serial. Coś co miało być parodią StarTreka, przez wiele osób jest określane czymś znacznie lepszym niż obecny Star Trek Discovery.

A swoją drogą, jeżeli nie oglądałeś Black Mirror, odcinek Nosedive - który w sumie opisuje podobną wizję społeczeństwa - to również gorąco polecam.

#orville #startrek #wykop #strimi #kryptowaluty #steem #steemit
noisy - Wizja społeczeństwa opartego na reputacji, branej z liczby lajkow i dislajków...
  • 16
@bi-tek: według mnie takie społeczeństwo jest możliwe, pod dwoma warunkami:

- waga Twojego głosu jest zależna od Twoich dokonań
- Twój głos jest więcej warty w kwestiach w których masz dużą reputacja i mało warty w kwestiach na których się nie znasz
@noisy: >let's me - literówka

"The Orville - A Parody Which Is A Better New Star Trek Then THE New Star Trek"
To bardziej pastisz niż parodia, szczególnie jeśli piszesz w j. angielskim. Jakiś purysta na pewno się do tego przyczepi. Poza tym reklamowanie TO jako parodię to niedźwiedzia przysługa, bo ludzie spodziewają się potem Family Guya, a w rzeczywistości to ST z trochę większą dozą humoru.

under cover - chyba
@Bethesda_sucks: normalnie przed wrzucaniem posta korzystam z grammarly.com. Nie wiem jednak czemu, jak korzystam z internetu w tej lokalizacji w której teraz jestem... nie mogę wejść na ich stronę, jakby router wycinał ten ruch :D