Wpis z mikrobloga

@KacasPiesel: Mam Redmi Note 3 i po roku użytkowania stwierdzam, że gorszego telefonu nie miałem. Ciągłe crashe appek, niedzialajace powiadomienia w połowie aplikacji, telefon trzeba restartowac co dwa dni bo inaczej potwornie muli. I to nie żadne problemy z konfiguracją czy zarządzaniem energią to po prostu słaby OS..
  • Odpowiedz
  • 3
@Nerwowy_Typ ale to jest właśnie kwestia zarzadzania energią w MIUI. Jak masz po gwarancji to zmień sobie ROM.
Generalnie aplikacje musisz dać na Autostart w Panelu Sterowania i do wyjątków oszczędzania energii
  • Odpowiedz
mam 1GB ramu i po co mi więcej? IOS to nie jest gówniany zbugowany android i nigdy nie brakuje


@jurek-xd: to prawda, tyle że jakieś 5 lat temu. Jeżeli myslisz, ze flagowce np. Samsunga albo lg nie są na tyle zoptymalizowane, zeby sie nie bugować, to średnio madry jesteś. Czasy, gdy ios był nieporównywalnie lepszy od androida już dawno minęły, a nt. ostatniego krążą wręcz złe opinie.
  • Odpowiedz
  • 4
@PanMihau oba mają swoje zalety i wady. Xiaomi jest tańszy, ale jakość przy cenie produktu to jest zdecydowanie najlepsza strona Xiaomi wśród wszystkich producentów. Mi 6 ma dokładnie ten sam procesor co Galaxy S8 w jednej z wersji. Tylko że kosztuje nie 3000, a 1500 zł.
Jeśli chodzi o budżetowce, to zdecydowanie wygrywa z Samsungiem, Sony, a Apple nie ma budżetowców.
  • Odpowiedz
@KacasPiesel: Co z tego, że taki sam procesor, skoro ma inny wyświetlacz (rodzaj, rozdz.), inne aparaty, brak QI, brak gniazda słuchawkowego, brak kart pamięci, gorsze parametry komunikacyjne itd.
  • Odpowiedz