Wpis z mikrobloga

Jakie te długopisy wielokolorowe są zajebiste
Nie wiem jak mogłem spędzić życie bez nich i nie wiem dlaczego nie są one tak popularne. Przecież taki długopis rozwiązuje wszystkie problemy życiowe. Piszesz na niebiesko ale chcesz podkreślić na zielono? PYK RYM CYM masz zielony i nim podkreślasz, jeszcze was nie przekonałem? PYK #!$%@? masz czarny nie chcesz czarnego (zrozumiałe) TO JEBBBB MASZ CZERWONY
Taki długopis mają ludzie z rozumem. A takie zwykłe dlugopisy?
zwykłe długopisy to jak gówno w lesie
no chlip chlip lubię mieć kilka kolorów dlatego noszę w #!$%@? 4 długopisy chlip
ech teraz chciałbym zielonym to zrobić to muszę zmienić długopis który mam w łapie.
dzięki piórnik chlip
No dno.
Ludzie też zaczną na was inaczej patrzeć gdy zauważą że używacie takiego długopisu, bo jak piszecie normalnym to wszyscy pewnie myślą "no zwykły zjadacz chleba"
A jak zobaczą was z takim długopisem to wiadomo "NO TEN CZŁOWIEK TO CZŁOWIEK KLASA"
Możecie też na taki długopis wyrwać loszkę podbijając do niej i mówiąc: "CO tam używasz zwykłego długopisu? he, ja tam wolę mieć wybór koloru, chcesz to użyj tylko nie pstrykaj za mocno"
i loszka wasza

Mówię wam kupcie sobie kiedyś taki długopis a nie pożałujecie a również polepszycie jakość swojego życia.
Polecam serdecznie
#dlugopisy #knaann #takaprawda
Kaann - Jakie te długopisy wielokolorowe są zajebiste
Nie wiem jak mogłem spędzić ży...

źródło: comment_k6RE7xsXBZJHkbS9OLCnO6GY7VK0G2Iu.jpg

Pobierz