Wpis z mikrobloga

Dwóch Ukraińców skatowało Polaka w Krakowie.

Zabawne, że pod znaleziskiem na ten temat nie ma trolli z #neuropa którzy spamowaliby komentarzami, o tym, że to wina ukraińskiej ksenofobii i nacjonalizmu promowanego przez ukraińskie władze.

Mamy za to wyważone komentarze mówiące, że "na te dwa miliony ludzi zawsze trafi się jakaś patologia".

Zabawne, że jak Ukrainiec dostanie w papę, to tej mądrości już brak i nikt nie mówi, że "na 40 milionów Polaków zawsze trafi się jakaś patologia", tylko "Hurr durr Polska ksenofobia, PiS winien bo nie lubi imigrantów".

#heheszki #ukraina #bekazpodludzi #4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika #krakow
L.....i - Dwóch Ukraińców skatowało Polaka w Krakowie.

Zabawne, że pod znaleziskie...

źródło: comment_MOcbRTXktNnYRp7cAFm8BjLl8BzxINwi.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szurszur: klasyka gatunku "jakis idiota smieje sie ze smierci imigranta/uchodzcy albo wyzywa czarnoskorego? P----------e w Polske i Polakow najmocniej jak sie da, wysmieje zbrodnie historyczne oraz rodakow za granicą, oczywiscie zrobie to z humorkiem i lekką IRONIĄ, POWTARZAM IRONIĄ"
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: @Lawrence_z_Arabii: nie wiem w jakich urojeniach trzeba żyć żeby tak uogólniać wszystko dookoła. Wielu może powiedzieć że mam poglądy lewicowe ale Ukraińców nie kocham i uważam że nie powinni tutaj przyjeżdżać chociaż nie zamierzam ich z tego powodu bić. Większość Twoich wpisów to samonakręcająca się karuzela s----------a, nikt nie pisze więc napiszę za nich że by tak napisali i jeszcze plusy dostajesz od jakiejś patologii umysłowej. Coraz
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Z Tobą jest coś nie tak, cytując artykuł który przytoczyłeś:

20-latek usłyszał zarzuty znieważania osoby ze względu na jej przynależność narodową, naruszenia nietykalności cielesnej oraz pobicia.


Ale nie, mam siedzieć cicho i nie wspominać o motywach tej napaści bo to lewackie xD jeśli ma podłoże ksenofobiczne to ma i tyle ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ciekawe, że jak jakiś sebek w-----e sebkowi to po poprostu pobiły się dwa patusy, a jak misza w-----e sebkowi to już jest sprawa wagi narodowej, beka xD


@szpongiel: gorzej, jak sebek w-----e miszy, wtedy to jest Holocaust
  • Odpowiedz
@dqdq1: czytałem, po prostu chcę żebyś mi pokazał, gdzie napisano, że oni też mieli taką motywację jak ten dwudziestolatek.

Zresztą ciekawe są te powody narodowościowe, skoro Polak też dostał.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Koleś bije drugiego człowieka krzyczy coś o jego narodowości i według Ciebie nie należy pisać o człowieku który napadł że jest zjebem i ksenofobem... bo to jest lewackie xD
  • Odpowiedz
Koleś bije drugiego człowieka krzyczy coś o jego narodowości i według Ciebie nie należy pisać o człowieku który napadł że jest zjebem i ksenofobem... bo to jest lewackie xD


@dqdq1: tam było trzech ludzi a tylko jeden krzyczał.
  • Odpowiedz
Jak to się ma do komentarzy według Ciebie?


@dqdq1: nijak, bo równie dobrze te patusy mogły pobić kogoś innego i wyzywać go za coś innego. Gdyby pobili kogoś w garniturze i wyzywali go od krawaciarzy to twierdziłbyś, że to krawatofobia?
  • Odpowiedz
Hehe dona to znam to konkretny troll i on cisnał beke z tego, że pół Wykopu ma go za Ukrianca.


@szurszur: Dla Ciebie to śmieszne śmiac się z Katynia i innych miejsc śmierci Polaków? Ten typ był obrzydliwy
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: pobity został konkretny człowiek, wiemy też jakie konkretne oskarżenie otrzymał napastnik a ty masz ból d--y o to że ktoś o tym mówi. Gdyby nie krzyczał tego co krzyczał to nie byłoby problemu- możesz mieć o to pretensje tylko do niego, nikogo innego. Ewentualnie do środowiska na którym wzoruje się patologia.
  • Odpowiedz