Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?, dlaczego zawsze jak podoba mi się jakiś #rozowypasek to zawsze się możesz starać.

Po jakimś pół roku/roku wyznajesz jej, że się tobie podoba.
To ona mówi jakieś " aha?, wtf? lol? "
Ja #!$%@?ę, rozumiem jakby to była jakaś gimbaza. I w taki sposób by powiedziała, ale to już jest koniec szkoły średniej praktycznie...
Myślałem, że różowe patrzą na charakter, a nie na wygląd. Ja wiem, że raczej żadnego pryszczatego, i jeszcze jakiegoś bez higieny osobistej, co nie dba o siebie nie będą chciały. ( No ale #!$%@?... Dbam o siebie. Myję twarz codziennie parę razy, aby nie mieć pryszczy itp. )
Moim zdaniem uważam, że mam fajny charakter, spokojny. Nie jakiś zamulacz, ale też nie odwalam na lekcjach, staram się zaliczyć czy to sprawdzian/kartkówkę, nawet wchodząc na przerwę staram się witać ze wszystkimi.

Ale to jest #!$%@?ące, strata czasu. Przecież nie powiem jej tak po znajomości tygodniowej, bo powie że mnie nie zna.
Skąd ja mam wiedzieć, czy jej się podobam, czy innej. Jak zapytam przecież w ten sposób, to domyślam się, że wyjdę na stulejarza klasowego. Jak się ktoś o tym dowie z klasy.
Ale oczywiście jakiś Sebix ze wsi co śpi na lekcjach, nie zdał 10razy i w dodatku każdemu dokucza, to ma swoją Karynę. A taki gościu jak ja nie może mieć nikogo.
Przepraszam za składnię, moje nerwy wysiadają. Nie da się myśleć spokojnie...

PO PROSTU powiedziałem, że mi się podoba. I co? Pół roku zmarnowane na jakieś pierdoły... Szkoda moich nerwów, wolę być singlem. Nara.

#zalesie #przegryw #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 20
  • Odpowiedz
Myślałem, że różowe patrzą na charakter, a nie na wygląd

@AnonimoweMirkoWyznania: Koniec szkoły średniej a ty dalej swoje spojrzenie na życie bierzesz z bajek Disneya xD Niestety kolorowa to jest tylko tęcza a nie życie i liczy się zarówno wygląd jak i charakter.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Właśnie o to chodzi, żeby od początku sugerować, że jesteś zainteresowany czymś innym niż relacja przyjacielska. Jeśli tego nie robisz i nie dajesz żadnych znaków to po tych 6 miesiącach dla niej faktycznie twoja deklaracja może być wielkim wtf.
  • Odpowiedz
Ale to jest #!$%@?ące, strata czasu. Przecież nie powiem jej tak po znajomości tygodniowej, bo powie że mnie nie zna.


@AnonimoweMirkoWyznania: właśnie tak trzeba robić. Może nie po tygodniu ale możliwie szybko przechodzić do rzeczy. Bo czy się spodobasz czy nie to wiadomo od razu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Yyy, piona ziomek nie przejmuj się (typowy tekścik na #!$%@?) a tak poważnie to minie jak pójdziesz do pracbazy...

Przechodziłem to samo, i znowu i znowu i znowu ciągnęło się to za mną jak mantra...
Aż pstryk i się odmieniło, siedzę i same się zlatują ooo tak na zawołanie aż powiedział bym za dużo i po chamsku potrafią się dobierać...

Także głowa do góry twardo i próbuj dalej a się
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Myślałem, że różowe patrzą na charakter, a nie na wygląd.


@AnonimoweMirkoWyznania: ani na to, ani na to, bardziej na Twój status (a raczej wrażenie statusu, czyli portfel + pewność siebie + to jak Ciebie postrzegają inni), zaraz potem jest wygląd, a dopiero na końcu ewentualnie charakter. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Myślałem, że różowe patrzą na charakter, a nie na wygląd


@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma ludzi, ktorzy nie zwracaja uwagi na wyglad - kazdy na to patrzy.
Z tym, ze chodzi bardziej o to, ze kazdy z nas ma jakies cechy, ktore pociagaja w plci przeciwnej. Nie wiem, jakis charakterystyczny usmiech, pczy, usta, uklad twarzy itd.
Zwiazek bez pociagu nie istnieje, a zeby ten pociag zaistnal, to musi sie ta druga osoba podobac...
  • Odpowiedz
OP:
@Asterling: No przecież dlatego napisałem, że pryszczatego nie wezmą. ( JA NIE JESTEM )
A nawet jeśli, to nie jestem jakiś brzydki, jakbym miał siebie ocenić po wyglądzie to bym powiedział z jakieś 7/10.
No ale kur... Jakiś Sebix, może mieć dziewczynę, co póki co mu nie zależy na przyszłości, powtarza 2raz tą samą klasę. Ma dziewczynę chociaż.
A ja muszę się męczyć.
Chciałem pokazać, że da się wyjść
  • Odpowiedz