Wpis z mikrobloga

@loczyn: @destructivedetroit: Jest różnica, Macierewicz czy nie, Rosja ma gówno armie w większości, zdemoralizowana, przećpana, pijana i przestarzała. Z Polską Rosja by miała problemy, ich armia jest duża na papierze, nie ruszą większej części armii bo żaden sąsiad ich nie lubi a część sprzętu po post radzieckie gówna które ledwo ruszą.
Z Ukrainą mogą sobie powalczyć, z Polską mieliby problemy takie są fakty. Ukraina to gówniane państwo które
  • Odpowiedz
@Skyworld: nie masz racji.Fakt zebczesc armii nie ma wartości bojowej bądź ma znikoma ale...sprzęt jakim dysponują oraz proporcje ilościowe akurat Polskę skazaliby na porażkę bardzo szybko.S400-nic się nie wzniesie w powietrze, aviacja lepsza niż natowska, iscander na który nie ma lekarstwa itd
  • Odpowiedz
@Maltanczyk: nie poradzą Amerykanie na ruski sprzęt , Ameryka to wojska ekspedycyjne.Inny rodzaj ale oczywiście możesz wierzyć.Nikt nie broni.Zainteresuj się lotnictwem,sprzętem ziemia powietrze, ziemia ziemia itd.A co do tego skąd mam pieniedze to nie twoja sprawa.Smieszne natomiast jest to jak krzykacze krzyczą, na showupie zarobiła Ojoj.Przeciez tam są drobne, zastanów się nad tym.
  • Odpowiedz
@destructivedetroit: tak twierdzisz , ale jednak meczy cb to bardzo .Ciezkie dzieciństwo jak widać na twoim przykładzie pozostawia blizny na całe życie.Wiele jest takich przypadków...Leszek Pękalski, Josef Fritzl i wielu innych
  • Odpowiedz
@onajedna17: no cóż, w sumie takie damy jak ty wsadzające sobie dildosy za żetony i pokazujące kapsko na kamerkach też byłaby dla mnie dobrą parą, prócz tej roxy ( ͡ ͜ʖ ͡) - nie rozumiem tylko po co usuwasz komentarz skoro nigdzie nie skłamałem, sugerowanie że nie dajesz dupy komuś za kasę na wyłączność...
  • Odpowiedz
@onajedna17 kazda szanujaca sie firma wymaga MINIMUM 5 lat sluzby w formacjach mundurowych, b.dobrej znajomosci j.ang potwierdzone certyfikatem i obslugi broni w stopniu bardzo dobrym. Tam ida goscie, ktorzy zazwyczaj po 15 latach w wojsku poszli na emeryture. Jesli chcesz konktetow to pierwszy z brzegu - Jaroslaw Pieczonka swojego czasu plywal a sluzyl wczwsniej m.in w 6bpd, wsw, wsi, skw
  • Odpowiedz